ساخت و تولید استیل

تولید قفسه استیل

قیمت قفسه استیل
قیمت قفسه استیل

تولید قفسه استیل

به قفسه استیل در اصطلاح قفسه بندی نیز گفته می شود از قفسه استیل در آشپزخانه های صنعتی و انبار ها برای نگهداری مواد غذایی و حبوبات ونگهداری تجهیزات آشپزخانه کاربرد دارد و در سردخانه ها نیز از قفسه بندی استیل مناسب مخصوص استفاده می شود زیرا جنس استیل دارای مقاومت و استحکام بالا و همچنین در برابر رطوبت زنگ نمی زند و تغییر رنگ نمی دهد برای تولید قفسه استیل در انبارها  ستون های این نوع از تمام پروفیل و با سطحی از ورق استیل تولید می شوند تا در مدت زمان و در معرض قرار گرفتن با هوا دچار فرسایش نشوند , قفسه های استیل درانواع مختلفی تولید می شود که در ادامه به چند مدل مختلف از این محصول می پردازیم . تولیدی تکنو استیل تولید کننده انواع حفاظ و نرده استیل استنلس بهترین مدلهای قفسه های استیل را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد . همراه ما باشید با لیست قیمت قفسه استیل و آنچه که باید درباره ساختار و انواع قفسه ها بدانید

  • قفسه استیل
  • انواع قفسه استیل
  • قیمت قفسه استیل
لیست قیمت  حفاظ استیل 304 و 316 

نمونه کارهای ترولی استیل

نمونه کارهای قفسه استیل

لیست قیمت قفسه استیل

قفسه استیل قیمت (تومان)

 

قفسه استیل (قفت طبقه چرخ دار مخصوص تالار پذیرایی و قنادی از جنس تمام استیل , چرخ دار ,طول 100 , عرض 40 , ارتفاع 300 , اسکلت از قوطی 40 در 40 م )

 

6200000
قفسه استیل ( نگهداری سیبزمینی پیاز ,از جنس استنلس استیل , پروفیل 40 در 40 ,دارای طبقات شیب , دوطبقه )

 

1470000
قفسه استیل 3 طبقه (پروفیل نگیر استیل 304 ,دارای سه طبقه برای نگهداری مرغ و گوشت با وزن زیاد )

 

2270000
قفسه بندی دیوار ( طبقات از استیل خش دار , کلاف پشت با استیل 20 در 40 , نمای جلوی قفسه ها با لوله استیل , قفسه بندی با طول 1 و عرض 30 سانت )

 

1700000
قفسه استیل 4 طبقه ( مخصوص آشپزخانه های صنعتی ,ارتفاع 180 سانت , طول 92 و عرض 42 سانت جنس استنلس استیل )

 

2500000

درباره قفسه استیل

قفسه استیل در آشپزخانه های صنعتی , انبار ها , رستوران ها , سردخانه ها و در کل در مراکز مختص به تولید و عرضه محصولات غذایی برای نگهداری مواد غذایی و پروتئینی کاربرد دارد جنس به کار رفته در این نوع از استنلس استیل , ورق استیل در طبقات ضخامت 8/0 تا 1 میلیمتر , اسکلت آن از قوطی 40در 40 , باتوجه به ابعاد استاندارد تولید قفسه استیل , به صورت چرخ دار و یا ثابت تهیه و تولید می شوند .

انواع قفسه استیل

قفسه استیل (مسطح)

قفسه استیل مسطح تهیه شده از ورق استیل دارای چند طبقه همچنین سطحی مسطح را دارا می باشد این محصول بدون چرخ و یا به صورت چرخ دار تهیه شده و در آشپزخانه های صنعتی و انبارها مورد مصرف می باشد .

قفسه استیل مشبکی

قفسه استیل مشبک  از پر مصرف ترین قفسه ها در انبار می باشد دارای چند طبقه که طبقات آن به صورت مشبک می باشد تا آب را ار خود عبور دهد و از این نوع برای خشک کردن وسایل استفاده می شود  .

قفسه استیل پاتروکی

قفسه استیل پاتروکی مانند نمونه های قبلی دارای چندین طبقه که طبقات آن به صورت شبکه ای و نرده میباشند این نوع نیز مانند قفسسه مشبکی برای خشک کردن محصول استفاده می شوند .

قفسه بندی سردخانه

قفسه بندی سردخانه برای نگهداری مواد غذایی و کشاورزی حجم کمی از آشپزخانه های صنعتی را اشغال می کند جنس مورد استفاده در انها از ورق گالوانیزه این نوع دارای استحکام بالا , قابل شست و شو و تحمل وزن 200 تا 600 کیلو را نیز دارا می باشد .

قفسه بندی ریلی

قفسه ریلی  در انبارها برای بارهای پرحجم با وزن متوسط استفاده می شود حرکت قفسه ها توسط نیروی محرکه  مکانیکی و دستی انجام می پذیرد .

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *