ساخت و تولید استیل

ساخت پله استیل

نرده استیل و شیشه ای
نرده راه پله استیل

پله استیل و نرده راه پله

تکنو استیل با خدمات تولید و نصب انواع را پله های استیل نقره ای و طلایی در خدمت شماست . مدرنترین طرح های نرده استیل 2 خط ، 3 خط ، 4 خط ، 5 خط و 7 خط ، طرح های راه پله پایه پیچی ، راه پله استیل هلالی  و گرد و انواع نرده راه پله های طرح دار لوله ای و پروفیلی از تولید تا نصب در محل با بهترین قیمت اجرا میگردد . جهت مشاوره  و کارشناسی و ثبت سفارش نرده راه پله استیل با شماره های زیر تماس بگیرید  و همراه ما باشید با کلی نمونه کار پله استیل تولید شرکت

09128654505

09363740302

پله استیل با نرده 4 خط

پله استیل کف شیشه ای

پله استیل با نرده 4 خط

پله استیل در طرح های مختلف

پله چوبی

راه پله استیل طلایی

راه پله استیل پایه پیچی

راه پله استیل 5 خط

راه پله استیل پایه چوبی

راه پله استیل طلایی پایه چوبی

راه پله استیل پایه پیچی

راه پله استیل طلایی

پله استیل با نرده 3 خط

نمونه کار راه پله استیل ( 17 و 18 بهمن 99 )

نمونه کار راه پله استیل ( 16 بهمن 99 )

نمونه کار راه پله استیل ( 15 بهمن 99 )

آخرین پروژه های راه پله استیل ( جهت دیدن تصاویر بیشتر روی بنر کلیک کنید )

نرده راه پله

راه پله استیل و شیشه ای

نرده و راه پله از ملزومات هر ساختمان و راه های ارتباطی بین طبقات می باشد که علاوه بر امنیت برای اهالی ساختمان و جلوگیری از خطرات ناشی از سقوط پله توسط افراد در زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان تاثیر بسزایی دارد نرده و راه پله ها از متریال های مختلفی تهیه می شوند مانند راه پله فلزی ,چوبی , شیشه ای , استیل شیشه ای , استیل چوبی و مواردی از این قبیل ,از جمله راه پله های بسیاز زیبا و مستحکم راه پله های پیش ساخته هستند که از آلیاژ استیل و شیشه ی سکوریت  می باشد . در ادامه همراه تکنو استیل باشید با انواع راه پله استیل و شیشه ای   نرده هایی تولید شده از نرده های استیل و پنل های شیشه سکوریت و لمینت . قیمت راه پله استیل را از تکنو استیل بخواهید

 • انواع راه پله استیل و شیشه ای
 • نرده شیشه ای پاگرد
 • اتصالات نرده شیشه ای
تولید کننده نرده استیل
راه پله استیل

نمونه کار  راه پله استیل ( دیماه 99 )

راه پله استیل با نرده های طلایی مدل 5 خط از تولید تا نصب در محل توسط تکنو استیل . نرده راه پله 5 خط با پولکی ، حله و گلنرده….. استنلس استیل  با کیفتیت عالی ، هزینه تولدی و نصب راه پله به صورت متزار محاسبه شد ، سایز لوله های افقی خطوط 5 خط لوله استیل 16 ، لوله استیل هندریل سایز 50 میلیمتر ، لوله استارت سایز 45 میلیمتر ،   و فاصله شبکه ها 40 سانتی متر در نظر گرفته شده است . جهت استعلام قیمت راه پله  استیل مذکور با ما تماس بگیرید

انواع راه پله استیل و شیشه ای

تنوع  و نو آوری در تولید راه پله های استیل استنلس در تولید انواع نرده استیل 304 و 316 با پنل شیشه ای  را با تولیدی تکنو استیل دنبال کنید

 • نرده ی شیشه ای با ورق کاری استیل
 • نرده شیشه ای با کانتکتور استیل
 • نرده شیشه ای با ورق استیل طلایی
 • نرده شیشه ای با هندریل استیل
 • نرده شیشه ای با قوطی 40 در 40
 • نرده شیشه ای با پروفیل 40 در40
 • نرده شیشه ای اسپایدری

نرده شیشه ای پله گرد

یکی از زیبا ترین و مهم ترین نرده های شیشه ای نوع گرد آن می باشد که به کمک آن می توان موانع را دید , برای ساخت پله های گرد و مارپیچ به تخصص و تجربه بالا در این زمینه نیاز است , در ابتدا توسط دربین توتال نقشه پله را برداشته , سپس نقشه بردار محل قرار گیری اسپایدر ها را به نصاب داده و شیشه طبق ابعاد و اندازه برداشتی نقشه بردار به کارگاه تولید شیشه ارائه می شود و پس از قالب گیری توسط نصاب ماهر نصب می شود .

اتصالات نرده شیشه ای

اتصالات نرده شیشه ای فیکس پوینت

با یراق استیل سری304 و نوع گرد , از کناره به دیوار بولت شده و باعث می شود که شیشه و پله در یک راستا باشند , نوع شیشه به کاررفته تک لایه سکوریت 10 میل , دولایه 5 میل و….به کار می رود , اتصالات نیز به دلخواه از هندریل استیل و آلومینیوم به همراه مقطع u صاف و u گرد به کار می رود

اتصالات در شیشه اسپیگوت

نرده های شیشه ای اسپیگوت از ترکیب شیشه های تک یا دو لایه و یراق استیل u شکل ایستاده که از بالا شیشه را نگهداشته و از پایین به زمین بولت می شوند شکل گرفته , برای محکم کاری بهتر است از مقداری چسب سنگ نیز استفاده شود ابعاد قطعات نیز بین 120 تا 200 سانت است و فاصله بین شیشه ها یک سانت باشد .

تولید انواع حفاظ استیل استنلس

پله استیل پیش ساخته

استفاده از پله های استیل به دلیل کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن زیرا مدت عمر طولانی تری کاربرد داشته و عدم زنگ زدگی و سهولت در پاکیزگی و نصب آسان در اکثر منازل و ساختمان ها می توان مشاهده کرد نوعی از این پله ها پله استیل پیش ساخته است که در ساخت آنها از متریال های مختلفی مانند فلز , چوب و شیشه کمک گرفته می شود این نوع فضای کمی را اشغال کرده و مخصوص محیط هایی با فضای کم هستند پله استیل پیش ساخته را در هر محیطی در مدل های گوناگونی چون پله گرد حول محور , پله گرد کپسولی , پله گرد اسپایدری و….تولید می شوند

 • انواع پله های پیش ساخته
 • پله های پیش ساخته بتونی
 • مزایای استفاده از پله های پیش ساخته
 • قیمت انواع پله های پیش ساخته

انواع پله های پیش ساخته

این سازه از پله ها به دو دسته پیش ساخته و سفارشی تقسیم شده  و بر اساس ضوابط استاندارد ساخته می شوندهمچنین دارای دفترچه راهنما بوده که تمام مشخصات آنها درون دفترچه درج شده است

پله استیل حول محور

از انواع پله استیل پیش ساخته , پله استیل حول محور یا اسپیرال است این نوع مناسب فضای کم بوده و به دو صورت تولید می شوند کف پله جوشی به ستون اصلی و یا کف پله مفصلی که توسط پیچ مخصوص محکم شده است جنس ستون این نوع از لوله آهنی و یا لوله استیل چهار چوب پله ها هم پروفیل استیل و یا از آهن , و کف پله ها هم از شیشه ضخیم , سنگ طبیعی و مصنوعی و یا متریال چوب میباشد فاصله کف پله ها از یکدیگر حدودا 17 سانت و قسمت عرض جلویی کف پله 30 تا 35 سانت است .

پله استیل اسپایدری

پله های اسپایدری نوعی دیگر از پله پیش ساخته است این نوع به صورت راستا , ال و منحنی اجراشده و بدین سبب در اکثر محیط ها می توان آنها را نصب نمود جنس استیل آن با توجه به سفارش از نوع 201 و 304 و کف پله ها در این نوع شیشه لمینت سکوریت و طول پله ها 70 تا 130 سانت می باشد .

پله استیل مدل کپسولی

گونه ای دیگر از پله پیش ساخته پله استیل کپسولی می باشد که نصب آن در همه محیط ها به صورت راستا , ال و منحنی راحت و آسان اجرا می گردد اکثرا برای کف پله آن از انواع متریال چوب های مرغوب استفاده می شود آلیاژ این نوع 304 و طول پله ها 70 تا 130 سانت می باشد .

پله های پیش ساخته بتونی

پله های گرد بتونی در پروژه های سنتی و مدرن و معمولا در نقطه ورودی منازل کاربرد داردبا استفاده از این پله ها می توان طرح های عظیم و سنگی زیبا ایجاد نمود و برای تزیین از رنگ آمیزی و یا نصب کاشی روی آن استفاده نمود از ویژگی ها این پله می توالن به کاهش سرو صدا توسط افراد ساختمان , نصب آسان , زیبایی نمای ظاهری اشاره نمود .

مزیت استفاده از پله های پیش ساخته

 • نصب آسان و صرفه جویی در وقت
 • مقرون به صرفه بودن
 • ممکن است در ساختمان های دیگر مورد مصرف باشند .
 • سفارش آنها در ارتفاع دلخواه
 • دارای طرح ها و سبک های متنوع

قیمت انواع پله های پیش ساخته

در تعیین قیمت و نصب انواع پله های پیش ساخته نوع آلیاژ به کاررفته در ان , طول پله , متریال استفاده شده بر کف پله مانند , چوب , شیشه و یا فلز و یا سنگ تاثیرگذار هستند قیمت تقریبی برای پله های پیش ساخته متری 650000 تا متری 1000000 می باشد .

لیست قیمت یراق نرده استیل
تولیدی پله استیل
تولیدی پله استیل

تولید پله استیل

به کارگاه تولید پله استیل تکنو استیل خوش آمدید . پله های استیل ضد زنگ بوده ظاهری زیبا و چشم نواز دارند علاوه بر زیبایی و شکیل بودذن , همچنین به دلیل آلیاژ به کار رفته در آن از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و در مقابل شرایط جوی , سرما و گرما , برف و باران تغییر رنگ نداده و فرسوده نمی شود پله های استیل انواع مختلفی دارند از جمله , پله های استیل ساده , پله استیل طرح دار , پله استیل مارپیچ و….دارا می باشد . در ساخت این نوع پله ها از پروفیل و لوله های استیل 304 برای ساخت ستون و سازه اصلی پله استفاده شده و برای کف از شیشه , چوب و یا سنگ استفاده می شود نرده های محافظ پله هم معمولا از استیل و شیشه است . همراه ما باشید با تولید پله های استنلس استیل 21 ، 304 ، 316 و 420 و لیست قیمت پله استیل تولیدی پله استیل تکنو استیل

 • انواع پله استیل
 • قیمت پله استیل
بهترینهای درب استیل استلنس 201 ، 304 و 316

انواع پله استیل

پله استیل گرد

از انواع پله ها با آلیاژ استیل , پله استیل گرد می باشد که ستون ان در قطر 102 سانت و کف پله ها 85 در 45 سانت می باشد و در کنار پله از ابتدا تا انتها یک ردیف محافظ استیل وجود دارد این نوع پله ها برای مکانهای کوچک و با فضای کم توصیه می شود کف ان میتواند از چوب , فولاد , شیشه و یا سنگ باشد و برای حفاظ این پله ها معمولا از نرده های شیشه ای استفاده می شود .

پله استیل دوبلکس

پله دوبلس با ترکیبی از متریال , چوب , سنگ , استیل , تهیه و اجرا می شود ارتفاع و عرض این پله ها , 70 در 70 سانت می باشد و در ساختمان های یک و نیم تا دوطبقه با توجه به دکوراسیون داخلی ساختمان , مورد استفاده قرار می گیرند پله های دوبلکس انواع مختلفی دارند , پله دوبلکس تمام استیل , چوب و شیشه , چوب و استیل , استیل و شیشه از انواع پله های دوبلکس هستند .

پله استیل طرح دار

از دیگر انواع پله های استیل , نوع طرح دار آن می باشد که اجرا و ساخت این نوع پله ها نیاز به تخصص بالا دارد طراحی اولیه توسط نرم افزار کامپیوتری انجام می پذیرد پله استیل طرح دار انواع مختلفی دارند و می توان از چوب و شیشه در ترکیب آن استفاده کرد .

پله استیل حول محور

پله استیل حول محور یا مارپیچ بدین مخصوص مکان و فضاهای کوچک می باشد گونه کف پله ها دور یک لوله استیل متصل می شوند بدین شکل که کف پله ها توسط جوش یا پیچ به میله وصل می شوند همچنین جنس کف می تواند از شیشه , چوب , لمینت و…باشد.

قیمت پله استیل

در تعیین قیمت پله استیل  فاکتورهایی مد نظر تولید کننده قرار میگیرند که عبارتند از  :

 •  مدل پله
 • ارتفاع پله
 • ابعاد کف آن
 • نوع آلیاژ و متریال به کار رفته
 • ( مثلا قیمت استیل 316 بیشتر از استیل 304 می باشد پس نوع استیل  در تعیین قیمت موثر است )
 • همین طور نرده محافظ به کار رفته در آن
 • همچنین اگر از شیشه به جای سنگ و چوب در اتصال زانوی مفصلی دوکف استفاده شود در این صورت قیمت پله نیز افزایش میابد
فروش انواع پایه اسپیگوت استیل
پله استیل

چرا تولیدی پله استیل تکنو استیل

تکنو استیل تخصص بالایی در خصوص ایجاد امنیت با استنلس استیل در قالب نرده و راه پله دارد . پروژه هایی که ما داریم بیشتر همراه با نرده ها پیاده سازی میشوند . از این رو فاکتورهایی همچون طرح ها و ابعاد و اندازه ها  و در عین  حال هزینه ها تمام  شده خدمات و مهمترین مسئله یعنی آلیاژ بکار رفته ما را در پروژه های 15 ساله خود حرفه ای تر قلمداد کرده و میتوانیم با یک مشاوره رایگاو و کاربردی اطلاعات بسیار خوبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . مزایای همکاری با سازه استیل تکنو استیل عبارتند از :

 • اندازه برداری حرفه ای برای به حدل اقل رساندن هزینه ها
 • تحویل  به موقع سفارش توسط تولیدی پله استیل تکنو استیل
 • کیفیت عالی ،  ابعاد اندازه های بسیار دقیق با ارائه نمونه کار قابل استعلام
 • نصاب حرفه ای ، تعمیرکار حرفه ای و همچنین مشاوره حرفه ای ما نیز در خدمات شماست
بهترین های نرده استیل راه پله 2 خط تا 7 خط

حفاظ نرده راه پله

در راه پله استیل استفاده از یک حفاظ مطمئن یک امری ضروری است و رعایت نکردن پروتکل های ایمنی در این موضوع میتواند خسارات سنگینی را به همراه داشته باشد . از این رو باید بدانید که یک پروژه ساختمانی طبقاتی را به چه شرکتی بسپاریم تا از بعد امنیت راه پله قبل از هر اتفاقی امنیت کامل راه پله را حفظ کنیم . تکنو استیل تولید کننده سازه های استیل تخصصی 15 ساله  در زمینه تولید حفاظ استیل راه پله با پنل های نرده استیلی و شیشه ای و چوبی کلی در  این زمینه برای شما عزیزان نمون کار دارد که با کلیک روی هر کدام میتوانید نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید . در خصوص استعلام کیفی کار از مشتریان ثابت تکنو استیل این امکان برای شما عزیزان قبل از همکاری اعمال خواهد شد

نرده استیل سه خط

راه پله استیل شیشه ای

راه پله های شیشه ای پله های هستند که از شیشه سکوریت نشکن با ضخامت حد اقل 10 میلیمتر تولید میشوند . گاها مشتریان به ما مراجعه میکنند و اعلام میکنند که ترک هایی از پله های شیشه ای نصب شده در ساختمان دیده میشود . از این رو با توجه به اینکه این پله ها حاوب پنل های امنی نیستند به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم  . در انتخاب شیشه  کف پله ها کاملا ا تولید کننده تضمین کیفیت شیشه ها را خواهان باشید چرا که این موضوع علاوه بر نقص فنی راه پله میتواند کاملا خطرناک باشد . تولید پله استیل با بهترین شیشه های سکوریت توسط گروه تولیدی تکنو استیل انجام میپذیرد . ما همراه شماییم تا بهترین پنل های راه پله ساختمان را همراه با پله هایی کاملا متفاوت و زیبا و ماندگار به شما عزیزان ارائه کنیم

 • تولید راه پله با اسکلت استیل ، کف شیشه ای و پنل شیشه ای
 • تولید پله استیل با پنل کاملا شیشه ای و اسکلت استیل  و کف استیل از ورقهای دکوراتیو
 • تولید انواع راه پله های کاملا شیشه ای با پنل نرده استیل
گالری کامل راه پله استیل و شیشه ای

راه پله استیل و چوبی

محافظ و نرده راه پله یکی از واجبات است تا از بروز اتفاقات ناگهانی و خطرناک جلوگیری کند نرده راه پله علاوه بر حفاظت نقش زیبا نشان دادن راه پله نیز به عهده دارد و  استفاده از راه پله های استیل و چوبی امروزه در دکوراسیون داخلی و خارجی بسیاری از ساختمان ها , هتل ها , رستوران ها و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد در ساختن راه پله ها متریال های متفاوتی از جمله , سنگ , چوب , استیل , شیشه و ……کاربرد دارد متریال های انتخاب شده به سلیقه شما بستگی دارد به عنوان مثال می توان از ترکیب چوب و فلز استفاده نمود چوب دارای تنوع و زیبایی و استیل به دلیل استحکام و مقاومت بالا , ترکیبی که از این دو به دست می آید زیباترین مدل نرده های راه پله را به خود اختصاص می دهد . همراه تکنو استیل باشید با انواع نرده راه پله استیل چوبی

 • راه پله های استیل و چوبی در کجا کاربرد دارند ؟
 • طرح های راه پله های استیل و چوبی
 • نرده چوبی
تولید انواع نرده استیل استنلس

پله های استیل و چوبی و در کجا کاربرد دارند ؟

راه پله ها ی استیل با متریال چوب و غیره به عنوان راه ارتباطی بین طبقات محسوب می شوند ”

 • مورد استفاده در خانه ها برای رفتن به زیر زمین و پشت بام
 • در ,آپارتمان ها به عنوان راه ارتباطی بین طبقات
 • به عنوان دکوراسیون ساختمان در خانه های دوبلکس

طرح های راه پله های چوبی و استیل

طرح هشت ترک

طرح هشت ترک در راه پله های استیل و چوبی , در معماری های سنتی ایران دیده می شود هندریل از نوع استیل و پایه و نرده از چوب می باشد در طرح هشت دارای ابعاد 76 سانت و ارتفاع در قطر 7 سانتی متر است , این طرح را می توان هم در معماری سنتی و هم مدرن اجرا نمود .

طرح گل منبت

نوع دیگر از راه پله های ترکیبی استیل و چوبی , طرح گل منبت است این نقش بر گرفته از طرح گل می باشد برای رنگ آن نیز از رنگهای پتینه استفاده می کنند تانقش گل روی طرح بهتر پیدا شود .

طرح ادیسه

طرح ادیسه روی راه پله های چوبی و استیل , شمایل مجسمه است که بیشتر در دکوراسیون های سنتی دیده می شود , در این طرح به ظرافت بالا در کار و در رنگ کاری نیاز است تا کار به نحو احسن انجام شود طرح ادیسه به دلیل قیمت بالا , وزن سنگین ,و جنس شکننده طرفداران زیادی ندارد .

نرده چوبی

نرده های چوبی ظاهری زیبا و شیک دارند و به دکوراسیون منزل ظاهری مدرن می بخشند , می توان با واکس زدن به ظاهر آن جلا داد ,  می توان روی آنها از طریق حکاکی و منبت کاری ظاهری کلاسیک بخشید  نرده های چوبی راه پله بهتر است رنگ شوند تا در برابر شرایط آب و هوایی فرسوده نشوند .

تولیدی سازه استیل تکنو استیل

مدل های جدید نرده راه پله استیل

امروزه  نرده های استیل توانسته اند سهم عظیمی از صنعت ساخت نرده و حفاظ را در بازار به خود اختصاص دهند آلیاژ ضد زنگ به کاررفته در این سازه به دلیل وجود نیکل , کربن و کروم باعث مقاومت بالای آن در برابر فشار و ضربه همچنین حفظ آن در برابر زنگ زدگی شده است علاوه بر کیفیت زیبایی نیز مد نظر همگان می باشد نرده های استیل راه پله , تراس و بالکن , با رنگ های طلایی و نقره ای خود و مدل های جدید نرده استیل  توانسته است تا ظاهری چشم نواز به ساختمان داده و باعث زیبایی طولانی مدت و منحصر به فرد نرده ها شود .

 • جدیدترین مدل های نرده استیل
 • کاتالوگ نرده استیل
 • نرده های طلایی استیل چه قیمت هستند ؟

جدیدترین مدل های نرده راه پله

راه پله استیل شیشه خور

از مدل های جدید نرده استیل  که نمایی لاکچری و شیک به ساختمان می دهد نرده استیل شیشه خور می باشد هندریل این سازه از از لوله 51 بوده و شیشه ها نیز از جنس سکوریت ضخیم و نشکن که از مقاومت بالایی برخوردار هستند این شیشه ها توسط بست ها و اتصالات استیل سری 304 به هندریل متصل می شوند قیمت خرید نرده استیل شیشه خور به به میزان ضخامت شیشه و گرید اتصالات و هندریل همچنین متراژ نرده بستگی دارد .

راه پله  با طرح چوب

نرده های چوبی از گذشته تا کنون طرفداران بیشماری داشته دلایل محبوبیت این نوع نرده حس طبیعی بخشیدن به فضای ساختمان و طراحی های زیبای آنها می باشد اما از آنجا که آفت زدن آن در برابر رطوبت و پوسیدگی و رنگ رفتگی در برابر نور خورشید در آن وجود دارد می توان از نرده استیل طرح چوب استفاده نمود این نوع یکی از مدل های جدید نرده استیل است که از آلومینیوم یا پلیمر تهیه و در ارتفاع حدود 90 سانت در بالکن , راه پله و…استفاده می شود.

راه پله  سیم بکسلی

این نوع از از نرده های استیل و از نوع کابل استیل یا گالوانیزه به وجود آمده است نصب آن باید توسط افراد ماهر صورت گیرد کابل های موجود در آن خاصیت کششی و جذب ضربه را داشته و خطر سقوط افراد از راه پله را به نسبت کاهش می دهد .

راه پله استیل دو سرگلابی

از دیگر مدل های جدید نرده استیل و پرفروش در این سازه ها می توان به نرده دوسر گلابی اشاره نمود تهیه شده از استیل 304 در رنگ های طلایی و نقره ای و مورد استفاده در خانه ها و مغازه های دوبلکس می باشدکه به صورت پایه عمودی نصب شده شکل پایه این نوع شبیه به گلابی می باشد .

کاتالوگ نرده استیل

مجموعه تکنواستیل با داشتن سابقه طولانی و کادری مجرب در تهیه محصولات استیل مفتخر است که سازه هایی چون , مدل های جدید نرده استیل , حفاظ و درب استیل , پله های استیل , طراحی و اجرای انواع نرده های استیل و آلومینیوم اعم از نرده راه پله , تراس , بالکن , حصار باغی , طراحی و اجرای پله های پیش ساخته , انواع نرده های ساده و طرحدار در آلیاژ های استیل با سری 201 و 304 در رنگ های نقره ای و طلایی خدمات خود را به مشتریان و مخاطبان خرید ارائه می دهد .

نرده های طلایی استیل چه قیمت هستند ؟

استفاده از رنگ های طلایی در طراحی نرده ظاهری لوکس و لاکچری به این سازه می بخشد و عموما برای دکوراتیو داخلی ساختمان استفاده می شود قیمت نرده های استیل با توجه به آلیاژ آنها تعیین می شود نرده استیل طلایی سری 304 قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به نرده استیل 201 دارد خرید نرده استیل ارزان با توجه به کیفیت متوسط آن مقرون به صرفه می باشد به شرطی که از این نوع در مکان های خشک و دور از نور خورشید استفاده شود تا سالها می تواند کیفیت خود را حفظ کند . تفاوت نرده استیل 201 و 304 میزان نیکل و کروم بیشتر در نوع 304 می باشد موجود که باعث برتری نرده استیل سری 304 به نوع 201 شده است .

نرده شیشه ای

نرده راه پله پایه شیشه ای

طرح های نرده شیشه ای با شبکه بندی استیل و پایه شیشه ای یکی دیگر از مدرن ترین طرح های نرده راه پله است .    پایه های شیشه ای  طرح کریستالی نرده راه پله میتواند با ویژگیهایی که دارد   هر بیننده ای را مجذوب خود کند .

 • جلای کف  نرده راه پله
 • تنوع در طرح راه پله
 • ماندگاریو  براقیت  شیشه سکوریت
 •  قابلیت  آسان شستشوی شیشه سکوریت

راه پله ها دسته بندی های مختلفی دارند . از نظر آلیاژ راه پله های استیل به کلاسهای زیر تقسیم میشوند  :

 • راه پله استیل 201
 • راه پله استیل 304
 • راه پله استیل 316
 • راه پله استیل 420
 • راه پله استیل 430

از نظر طرح بند نیز راه پله ها طرح های زیادی دارند اما طرحهایی هستند که رایج تر از  سایر طرح ها میباشند

 • راه پله 2 خط
 • راه پله 3 خط
 • راه پله 4 خط
 • راه پله 5 خط
 • راه پله 7 خط
 • راه پله هلالی
 • راه پله پایه پیچی
 • راه پله مات جوشی

حد اقل سایز لوله استیل در تولید نرده لوله 16 میلیمتر قطر میباشد که از نظر جوشکاری دفورمه نشود و اینکه ما برای ایجاد استحکام در هر نوع شبکه نرده استیل نیاز به لوله های با قطر 16  میلیمتر به بالا داریم . البته برخی نرده ها که جنبه دکوراتیو هم دارند را میتوان با لوله 12 میلیمتر دنبال کرد .

حد اکثر سایز لوله در تولید  نرده راه پله استیل و نرده کشی های محیطی است که در راه پله تا 55 میلیمتر سایز لوله  در قسمت هندریل و پایه استارت   و نرده کشیهایی مثل نرده دور استخر و… امثال این مدل نرده ها که شبکه بندی  وسیعی دارند با لوله های تا 80 میلیمتر قطر است

نرده تراش و بالکن در محیط باز هستند . بدین ترتیب همه کلاسهای استیل سری 200 و 300 مناسب  میباشند اما بهتر است از استیل 420 و 430 استفاده نشود

راه پله استیل و شیشه از  بهترین راه پله های مدرن است که با اسکلت استنلس استیل و پنل شیشه ای تولید میشوند  . این راه پله ها از شیشه های حدل اقل 10 میل سکوریت تولید میشوند و با استفاده از پایه اسپیگوت یا همان پایه شیشه خور ثابت میشوند

بله . لوله های دکوراتیو در صنعت کاربرد بالایی دارند . به لوله های طرحدار پیچی که در تولید راه پله استفاده میشود لوله دکوراتیو میگویند . این لوله ها در سایز 45 تا 55 تولید و بکار گرفته میشوند که یکی از کاربرد آن تولید راه پله استیل طرح پایه پیچی میباشد . متریال لوله نیز استیل 201 ، 304  یا 316 میباشد ، ضخامت  لوله هم بسته به رده لوله متفاوت میباشد

یراق آلات نرده استیل اغلب قطعات ریزی هستند که هر کدام  از آنها در مونتاژ راه پله کاربرد دارند . برخی از یراق آلات نرده راه پله عبارتند از :

 • چاکدار ناخنی استیل
 • نعلبکی استیل
 • توپی تخم مرغی ، توپی دو سر گلابی و توپی گلدانی استیل
 • حلقه های مونتاژ استیل
 • درپوش استیل
 • دیوارکوپ استکانی های استیل
 • النگو و رابط لوله های استیل
 • قیفی استیل

نکات مهم درباره راه پله استیل

نرده های استیل از پرطرفداران نوع نرده در کشور هستند امروزه این نرده ها علاوه بر ضد زنگ بودن و استحکام بخشیدن به حفاظ ها توانسته بخش عظیمی از زیبایی را به منازل و مکانهای عمومی هدیه کنند نرده ها درابعاد گوناگونی ساخته می شوند که هر کدام نسبت به نوع طراحی ، نوع کاربرد و طراحی با هم متفاوت هستند علاوه بر متغیر بودن قیمتها نصب آنها هم با هم فرق دارند به عنوان مثال نصب یک حفاظ راه پله کاری مشکل تر و زمانبر تر از نصب نرده استیل حیاطی خواهد بود برای نصب نرده های راه پله به ابزاری مانند دریل ، دستگاه برش پروفیل وابزار برای نصب  نیاز است

مرحله اول نصب

نکات مهم درباره نرده راه پله استیل ابتدا میزان نرده ها را بنابر طول رمپ اندازه گیری کنید رمپ جایی است که نرده ها روی آن نصب می شوند سعی کنید اندازه گیری با دقت تمام انجام شود سپس جای قرار دادن پایه های نرده را تایین کنید جای پایه ها به روش خاصی صورت می گیرد یعنی جای پایه ها یک درمیان روی پله ها قرار داده می شوند سپس به شگرد خاصی آنها را علامت گذاری می کنند سپس با کمک دریل به اندازه  10سانت پله ها را سوراخ می کنند

مرحله دوم نصب

در مرحله بعد پایه های نرده را برش داده و میل ترانس را خیلی دقیق و با دقت زیاد در داخل سوراخها قرار می دهند و با چسب سنگ و گاهی با پیچ و مهره در پله ها فیکس می شوند در اینجا ستون نرده ها شکل می گیرند پس از خشک شدن چسب سنگ نرده ها که از قبل برش خورده اند به صورت عمودی بر روی میله ها قرار گرفته و محکم می شوند

مرحله دوم نصب نرده راه پله

بعد از محکم کاری پایه ها نوبت به هندریل اصلی روی نرده ها می رسد که اغلب از لوله استیل 51 ساخته می شوند لوله هندریل برروی پایه ها کار گذاشته می شوند و در محل دور زدن لوله ها از پاگرد از زانویی استفاده می کنند که انتخواب آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است

مرحله آخر نصب

مرحله آخر نصب نرده ها به دیواراست که با کمک دیوار کوب انتهای نرده ها را به دیوار نصب می کنند

نکاتی که در زمان طراحی و نصب باید مورد اهمیت قرار گیرد

در هنگام نصب ارتفاع و اندازه و محل نصب نرده ها بنابر سفارش مشتری صورت می گیرد و طول و عرض آنها نسبت به فضای باز و بسته بودن محل نصب بستگی دارد اما باید به این نکته هم توجه کرد که بنابر اظهارات شهرداری که قوانینی هم برای اجرای نرده ها در نظر گرفته است ارتفاع استاندارد برای نرده ها  80 تا 110 سانتیمتر و فاصله بین دو نرده نباید بیشتر از 11 سانت باشد به طوری که از لحاظ عبور کودکان ایمنی کامل تری را داشته باشند

تنظیم زاویه ها

بعد از اندازه گیری و درارتفاع و اتصالات نرده ها باید به نکات مهم که درباره راه پله استیل توجه کرد که این کار مشکل زا نباشد مانند زاویه پاگردها در زمان طراطی و جایگزینی پایه ها به طوری طراحی شوند که دچار مشکل در عبور و مرور نشود دراتتخواب نرده  و نصب آنها فقط نباید به زیبایی آنها اشاره کرد بلکه ایمنی در نطراحی و نصب مهمترین مسئله است

ارتفاع نرده های راه پله

یکی دیگر از نکات مهم درباره راه پله استیل که باید مورد اهمیت قرار دهید ارتفاع است که در زمان اجرا باید بررسی شود ارتفاع نرده ها باید استاندارد باشد اگر ارتفاع نرده ها زیاد باشند موقع جابجا کردن جسام بزرگ به مشکل مواجه می شوند ارتفاع نرده ها باید با دکور منزل همخوانی داشته باشد

 • انتهای نرده ها نباید دچار بیرون زدگی باشد درچنین شرایطی بهتر است سطح بیرون زده را به شکل یک منحنی ساخت و یا می توان آنها را صیقل داده و صاف کرد که باعث آسیب رسانی نشوند
 • حداقل ارتفاع نرده ها تا راه پله نباید کمتر از 80 سانت باشد
 • فاصله استاندارد بین دو نرده نباید از 11سانت کمتر باشد

نکات مهم برای راه پله استیل

در مقاله قبلی با عنوان کاربرد لوله استیل به یکی از مصارف این محصول با عنوان استفاده در ساخت نرده راه پله استیل اشاره نمودیم راه پله ها از متریال های مختلفی ازجمله سنگ , چوب , استیل و… ساخته می شوند که در این میان باکیفیت ترین راه پله مختص به استنلس استیل می باشد نرده استیل در نقاط مختلفی از جمله راه پله , بالکن ساختمان ها , بیمارستان ها با گریدهای مختلف و در طرح های به روز دنیا ساخته می شود این محصولات در گرید های مختلف 201 و 304 تهیه شده و قیمت های متفاوتی نیز دارند بنابراین با توجه به محیط مورد نظر می توان راه پله ای با گرید مناسب را انتخاب و خریداری نمود در ادامه به نکات مهم برای راه پله استیل اشاره می نماییم .

 • نکات مهم برای راه پله استیل و ایمنی آن
 • نکات مهم در نحوه تعیین قیمت نرده استیل
 • نکات مهم در استفاده از نرده استیل
 • ضوابط ارتفاع راه پله

نکات مهم برای راه پله استیل و ایمنی آن

در نصب راه پله استیل توجه به مواردی ایمنی نرده را چند برابر می نماید نکات مهم برای راه پله استیل در نصب آن شامل موارد زیر می باشد .

 • استفاده از شبکه های آهنی مقاوم در دیوارها و پله های قدیمی که حالت پوچی دارند .
 • برای مکان های که زیبایی بیشتر از محافظ مد نظر است استفاده از نرده استیل با طرح های ظریف
 • در صورتی که کیفیت و ایمنی مد نظر باشد به کاربردن سری 304 این محصول

نکات مهم در نحوه تعیین قیمت نرده استیل

در انتهای بحث در باره نکات مهم برای راه پله استیل  قیمت این محصول می باشد که بر حسب متر طول محاسبه می شود در نحوه محاسبه این محصول بهتر است نسبت به مواردی اطلاع و آگاهی داشت .

 • هر استارت گوی 1 متر به شمار می آید .
 • قیمت بار به تعرفه نرده استیل اضافه می شود.
 • تعیین قیمت نرده بانکی با توجه به متر مربع حساب شده یعنی طول در ارتفاع ضرب می شود
 • میلگرد آهنی در حفاظ ها در تعیین قیمت دخیل هستند

نکات مهم در استفاده نرده استیل

با توجه به اینکه نرده های استیل در گرید های مختلف 201 , 304  تولید می شود بنابراین کاربردهرکدام محیطی مخصوص به خود را می طلبد .

نرده استیل سری 201

این سری از نرده استیل دارای عناصری مانند کروم 5 درصد , نیکل , کربن و…می باشد به دلیل وجود میزان کم کروم در آن مناسب در محیط بیرونی نمی باشد زیرا در برابر نور خورشید تغییر رنگ داده و با برخورد باران و یا برف خوردگی و فرسایش درآن ایجاد می شود .این نوع مناسب دکوراسیون داخلی و راه پله های داخل ساختمان می باشد .

نرده استیل سری 304

نرده استیل سری 304 که به 8/18 نیز معروف است دارای کروم بیشتری بین 16 الی 18 درصد می باشد به همین دلیل دارای کیفیت بالاتری در برابر عوامل فرسایش زا بوده و در محیط های بیرونی نیز قابل استفاده بدون تغییر رنگ و ایجاد فرسایش در آن می توان از آنها استفاده نمود .

ضوابط ارتفاع نرده راه پله

رعایت ضوابط راه پله بسیار مهم شمرده می شود ارتفاع نرده به سلیقه مشتری و یا کارفرما و نوع مصارف نرده مشخص می شود اما طبق استاندارد شهرداری ها نکات مهم برای راه پله استیل و طراحی آن شامل مواردی است از جمله , ارتفاع لازم برای نرده راه پله 80 تا 110 سانتی متر می باشد تا بتواند برای تمام گروه سنی امنیت لازم را ایجاد نماید , ابعاد راه پله بین 240 تا 480 سانتی متر طراحی گردد , در صورت ساختمان یک طبقه ای 4 واحدی یک راه پله کفایت می کند , ارتفاع پله 17 و عرض کف پله 30 سانتی متر باشد , نورگیر راه پله در قطعات کوچکتر از 2 مترو قطعات بزرگتر 200 متر باشد .

ساختار شیشه ای نشکن

شیشه های نشکن دارای چند لایه مقاوم هستند که در ابتدا به عنوان شیشه خودرو استفاده می شدند اما سال هاست که از آنها برای استفاده در بانک ها تولید می کنند و به عنوان شیشه ضد گلوله شناخته می شوند آنها دارای مقاومت بالایی در برابر فشارهای ناشی از گلوله و و حتی طوفان و زلزله هستند به همین علت از شیشه نشکن چند لایه در درب و پنجره به کار می برند یکی از ویژگی های این محصول این است که هنگام شکستن بر اثر فشار زیاد انها از قاب پنجره جدا نمی شوند انها را با نام شیشه آبدیده می شناسند . با شناخت بیشتر از نرده راه پله شیشه ای انگیزه شما نیز برای انتخاب این نوع راه پله بیشتر خواهد شد .

مراحل آبدیده کردن شیشه

شیشه های نشکن آبدیده با دمای بالایی حرارت داده می شوند سپس به سرعت در مرحله بعد سرد می شوند این فرآیند مقاوم سازی شیشه های آبدیده است که مقاومت شیشه را نسبت به نوع اولیه 5 تا 10 برابر افزایش می دهد این خاصیت می تواند  فوایدی مانند عدم پخش شدن خورده های شیشه بر روی زمین درهنگام شکستن را به همراه داشته باشد و مانع از آسیب رساندن به اطرافیان می شوند و ایمنی بیشتری برای سرنشینان خودرو یا سایر استفاده کنندگان در درب  و پنجره را داشته باشند

کاربرد شیشه نشکن

 • کاربرد در کف
 • پنجره های سقفی
 • قفسه های یخچال و فریزر
 • مانیتور کامپیوتر
 • صنعت خودروسازی
 • نرده شیشه ای بالکن
 • حمام شیشه ای
 • حفاظ نرده طلا فروشی ها
 • حفاظ نرده بانک ها
 • درب فرگاز و ماکروفر

یکی از دیگر ویژگی های شیشه آبدیده استحکام آنها خواهد بود زیرا در زمان ورود ضربات شیشه ها از وسط آسیب نمی بینند امروزه سطح تقاضاهای مردم برای استفاده از شیشه های نشکن بالا رفته است کاربرد این نوع شیشه در همه جا رواج یافته است یکی از این موارد استفاده در کف خواهد بود یعنی به جای کاشی و سرامیک در کار کف سازی برخی مکان ها از شیشه نشکن استفاده می کنند میتوان گفت یکی از پرکاربردترین شیشه های نشکن در ساختمان ها است

شیشه سکوریت چیست ؟

شیشه نشکن در واقع همان شیشه سکوریت خواهد بود که چند برابر مقاومتر از شیشه معمولی می باشند و برای بالابردن امنیت ساختمان  و جلوگیری از صدمان ناشی از خرده شیشه استفاده خواهند شد که شاهد استفاده از آنها در ساخت و ساز ساختمان و صنایع مختلف هستیم

ویژگی های شیشه نشکن

اگر چه این شیشه ها با نام شیشه نشکن شناخته می شوند اما باید به این نکته اشاره کرد که  آنها همانند شیشه های دیگر قابلیت شکستن را دارند اما مقاومت بالاتری یعنی 6 برابر بالاتر از شیشه های معمولی هستند شیشه های نشکن از وسط مقاوم تر هستند و از سمت کناره های شیشه ضعیف تر بوده و امکان شکستن در آنها وجود دارد ساختار شیشه های نشکن طوری طراحی شده اند که با لایه های پی وی بی چند لایه لمینت شده اند و هنگام ضربه خوردن آنها خورد نمی شوند و تکه های تیزبه علت خواص کشسانی به طرفین هدایت نخواهند شد از دیگر ویژگی های این محصول تحمل حرارت است استقامت آنها در برابر دمای بالا 3 برابر بیشتر از شیشه های معمولی خواهد بود یعنی حدود 300 درجه سانتیگراد حرارت را تحمل می کنند و به همین دلیل از آنها در مصارف خانگی صنعتی می توان از آنها استفاده کرد

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *