مقالات مرتبط با فلز

حفاظ شاخ گوزنی چیست

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

استفاده از حفاظ از قدیم الایام در زندگی بشر وجود داشته است انسان های اولیه برای مراقبت از خود ودر برابر مهاجمان به حصارکشی اطراف محل زندگی به وسیله فروکردن چوپ نوک تیز در زمین می پرداختند این روش حفاظ تا امروز نیز ادامه داشته است اما نه از ابزار چوبی بلکه نرده های آهنی در طرح های مختلف تا عبوربیگانگان از آن را به صفر رسانید  از ایمن ترین و بهترین حفاظ ها حفاظ شاخ گوزنی است که الهام گرفته از طبیعت بوده و با استفاده از میله های نوک نیز فلزی به صورت نامنظم و پیوسته در کنار بر روی دیوار یا ارتفاع مناسب به وجود آمده است تا مانع از عبور سارقین و بیگانگان به منزل شود . تکنو استیب تولید کننده انواع حفاظ های استیل شما را در ادامه با اطلاعات مفیدی از این حفاظ ها برخوردار میکند  . همراه ما باشید با :

  • مشخصات حفاظهای شاخ گوزنی
  • ویزگی های شاخ گوزنی
  • مدل های شاخ گوزنی
  • رنگ آمیزی حفاظ نرده روی دیوار
  • ساخت حفاظهای لیلیوم ، بوته ای و…
  • قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت انواع حفاظ استیل استنلس

مشخصات حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ ها تهیه شده از میلگرد با قطر 10 میلیمتر , ارتفاع 50 سانت تا 2 متر و در عرض استاندار 50 سانت است با این حال عرض بستگی به ارتفاع نرده دارد , در این نوع امکان خمش و شکستن وجود نداشته از نظر حجمی و وزنی نیز باید دارای تراکم بالا باشد تا احتمال سرقت را به صفر برساند نصب آن نیز آسان و به دیوار آسیب نمی رساند .

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با حفاظ های قدیمی به دلیل وجود میله نوک تیز فلزی که لبه های دیوار را پوشش داده است از امنیت بالاتری برخوردار هستند همچنین به عنوان پوششی کامل بر روی دیوار است تا مانع از بالا رفتن و ایستادن سارقین بر روی دیوار شود از دیگر ویژگی های این حفاظ ها زیبایی و استحکام , نصب سریع و آسان , مقاومت بالا به دلیل استفاده از آلیاژ فلز وجود مدل ها متنوع در طرح و رنگ که با نمای ساختمان به آسانی هماهنگ میشود .

مدل های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته ای

از لحاظ ظاهری شبیه به نوع شاخ گوزنی است با این تفاوت که به دلیل اضافه کردن یک ردیف به آن حجیم ترمی باشد همچنین از قیمت بالاتری برخوردار است .

حفاظ نیزار

این نوع یکی از زیباترین مدل های نرده بوده که از قیمت بالاتری نسبت به  نمونه قبلی برخوردار می باشد که از دو ردیف نوک تیز تشکیل شده است ردیف اول در پایین حفاظ طوری طراحی شده که مانع بالا رفتن افراد از آن شود و ردیف دوم نیز مانع عبور از روی حفاظ می شود .

حفاظ لیلیوم

با توجه به نامش شبیه به گل طراحی شده و از ترکیب دو رنگ در بدنه و غنچه استفاده شده است  حفاظ لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ ها بوده و از طرفی هم به عنوان یک پوشش کامل بر روی دیوار عمل می کند قیمت این نوع بالاتر از سایر حفاظ ها می باشد .

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

در فرایند رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی از روش سنتی که استفاده از رنگ مایع می باشد و رنگ کوره ای که از رنگ های پودری الکترواستاتیک تهیه میشوند استفاده می شود نوع دوم از کیفیت و هزینه بالاتری برخوردار است .

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

تولید حفاظ شاخ گوزنی از سه مرحله

  • برش کاری و خم کاری , میله ها در سایزهای مختلف توسط دستگاه بریده و شکل دهی می شوند
  • جوشکاری , قطعات در ابعاد و اندازه های مختلف توسط دستگاه جوش تحت گاز CO2 به هم جوش داده می شوند .
  • رنگ کاری , رنگ مورد نظر توسط دستگاه پاششی الکترواستاتیک انجام میگیرد و سطح حفاظ را به صورت کامل پوشش می دهد .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت انواع این سازه یکسان نبوده و هزینه بستگی به نوع سفارش مشتری دارد در محاسبه حفاظ شاخ گوزنی عوامل مختلفی از جمله وزن نرده ها , نوع جوشکاری , رنگ و تعداد شاخه ها تاثیر گذار هستند .یا اینکه قیمت این محصول فلزی به صورت شاخه ای حساب می شود اما شما باید وزن تقریبی هر متر را داشته باشید تا افرادسودجو نتوانند شما را فریب دهد

معرفی

قیمت حفاظ روی دیوار بوته ای ، لیلیوم ، نیزار و هزینه نصب مقرون بصرفه را از گلنرده سعید بخواهید

تکنو استیل تولیدی گلنرده سعید را به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های شاخ گوزنی معرفی میکند

گالری انواع راه پله استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *