ساخت و تولید استیل

نرده استیل تراس و بالکن

نرده استیل تراس
نرده استیل تراس

نرده استیل بالکن و تراس

تولید حفاظ تراس استیل  از دیگر خدمات تکنو استیل میباشد نرده استیل تراس یا همان نرده بالکن علاوه بر امنیت و جلوگیری از سقوط افراد و اشیا به پایین ,به بالکن منزل نیز نمایی زیبا می دهد نرده های استیل معمولا از فلز استیل با آلیاژ 201 و 304 تهیه می شوند که از استحکام و و طول عمر بالایی برخوردار بوده , این نوع محصول کاربرد های مختلفی دارد و به شکل نرده استیل در درب ساختمان , حفاظ پنجره و تراس  , نرده حفاظ بانکی مورد استفاده قرار می گیرد , یکی از پر کاربرد ترین آنها در منازل و ادارات نرده تراس بوده و ابعاد ان معمولا و در حالت استاندارد نرده ثابت از سطح زمین 90 سانت , قطر لوله 5 سانت و ارتفاع پایه نیز 80 سانت می باشد .و در محیط های مختلف به آسانی نصب می شود . همراه تکنو استیل باشید با تولید انواع نرده استیل تراس  و بالکن و پنجره با لوله های 201 ، 304 و 316 با قیمت کف بازار

 • انواع نرده استیل تراس
 • نرده استیل 201
 • نرده های استیل چه ویزگی هایی دارند ؟
 • معایب نرده استیل
 • قیمت نرده استیل تراس
 • تفاوت بالکن و تراس چیست ؟
 • نرده استیل بالکن
تولیدی نرده استیل تکنو استیل

نمونه کار حفاظ تراس ( اردیبهشت 1400 )

نمونه کار حفاظ تراس و بالکن ( سفارشات 1399)

انواع نرده استیل تراس

 • نرده ااستیل با لوله 3 خط که از پرمصرفترین نوع در ساخت تراس می باشد .
 • نرده استیل ساخته شده از لوله استیل 4 خط که در تعداد میله های افقی با 3 خط متفاوت می باشد .
 • نرده استیل تراس با لوله 16 خط که به نام به نرده استیل بالکن با لوله 16 عمودی معروف هستند .
 • نرده استیل تراس با لوله 38 افقی این نوع علاوه بر تراس برای حفاظ پنجره نیز مناسب است .
 • نرده استیل با لوله 51 افقی که مقاومت و استحکام آن از دیگر لوله های افقی بالاتر است .

نرده استیل 201

نرده استیل  201 قابل استفاده در مکانهای خشک بوده  از جمله استفاده در راه پله و تراس و نمای زیبایی به فضای داخلی ساختمان می دهد اما کیفیت آن نسبت به نرده استیل 304 پایین بوده و در تماس با رطوبت دچار زنگ زدگی می شود بدین ترتیب نمی توان از آن در محیط های شرجی استفاده نمود .

نرده های استیل چه ویژگی هایی دارند ؟

 • دارای کیفیت و استحکام بالا
 • ظاهری زیبا , صاف و صیقلی
 • قابل اتصال با یراق آلات و یا استفاده از جوش
 • عدم تغییر رنگ و فرسودگی در برابر شرایط جوی

معایب نرده استیل

نرده های استیل در کنار مزایا معایبی نیز دارند از جمله”

 • در این نصب آن باید از نصاب حرفه ای کمک گرفت
 • از چسب سنگ با کیفیت در ساخت آن باید استفاده کرد .
 • بهتر است از آلیاژ 304 برای کیفیت ماندگاری بیشتر استفاده شود .
 • گر کودک یا حیوانات از بین لوله ها رد شوند ممکن است در مدت زمان لوله ها شل شده و بین آنها فاصله ایجاد شود .
حفاظ بالکن استیل

حفاظ بالکن استیل

نصب حفاظ از نوع استیل در بالکن ها بسیار ضروری و یک پوشش امنیتی برای جلوگیری از سقوط پنجره و بالکن می باشد و همچنین سبب جلوگیری از وجود سارقین به منزل مخصوصا در طبقه اول می باشد , و جدا از امنیت به نمای بالن نیز زیبایی می بخشد حفاظ تهیه شده از آلیاژ استیل علاوه بر کیفیت و استحکام بالا در برابر باران و آفتاب تغییر دچار فرسایش و خوردگی و همچنین تغییر رنگ نمی کند و به اسانی تمیز می شود از انواع دیگر حفاظ بالکن می توان به نوع  ساخته شده آهنی , آلومینیومی , چوبی , شیشه ای و ترکیبی شیشه و فلز آن اشاره کرد اما هیچ کدام از لحاظ کیفیت و استحکام به نوع استیل نمی رسند . همراه ما باشید با تولید ، انواع و قیمت حفاظ استیل بالکن و تراس ساختمان

 • ویژگیهای حفاظ استیل
 • حفاظ استیل پنجره
 • حفاظ استیل درب آپارتمان
 • قیمت حفاظ استیل
با انواع حفاظ استیل آشنا شوید

ویژگی های  حفاظ استیل

 • حفاظ های تهیه شده از نوع استیل دارای استحکام بالا و در برابر شرایط جوی دچار خوردگی و تغییر رنگ نمی شوند .
 • نوع حفاظ استیل قابلیت نصب در هر محلی مانند , بالکن , پنجره و درب را دارا می باشند .
 • نصب حفاظ های استیل بالکن در طبقه اول جدا از زیبایی مانع ورد سارقان به منزل می شود .
 • امکان فرم دهی در این نوع محصول وجود دارد .

حفاظ استیل پنجره

نصب حفاظ استیل پنجره از موارد ضروری در هر ساختمان می باشد که برای ایمنی بالای افراد در خانه و جلوگیری از سقوط از پنجره به خصوص کودکان از آن استفاده می شود , به خصوص نصب آن در پنجره های طبقه اول , از ورد سارقان جلوگیری می کند .

حفاظ استیل درب اپارتمان

حفاظ های استیل درب آپارتمان تهیه شده از پروفیل های ضخیم , لوله های استیل و قرار دادن لوله های گازی و میل گرد داخل لوله افقی تا با استحکام بخشیدن به آن مانع از ورود سارقین به منزل شود برای , استفاده از حفاظ استیل برای درب آپارتمان جدا از امنیت در برابر شرایط آب و هوایی دچار تغییر رنگ و خوردگی نمی شود .

قیمت حفاظ استیل

قیمت حفاظ استیل در ابتدا بسته به نوع الیاژ به کار رفته در ان دارد استیل 304 دارای کیفیت بالاتری نسبت به استیل 210 دارد و قیمت ان نیز بیشتر است .از عوال موثر دیگر در افزایش قیمت , فاصله کوتاه بین لوله ها , ثابت بودن یا بازشو در حفاظ ,و همچنین محل نصب نرده نیز در افزایش یا کاهش قیمت دخالت دارد مثلا قیمت حفاظ های استیل بانکی از حفاظ پنجره بیشتر می باشد .

نرده فلزی بالکن

استفاده از نرده های فلزی در راه پله , پنجره بالکن و تراس برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سقوط اشیا و افراد به پایین و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد اما نرده فلزی بالکن علاوه بر مواردی که ذکر شد به منظور جلوگیری از ورود افراد بیگانه و مجرمین به منزل می باشد به خصوص در بالکن طبقات اول که احتمال سرقت در آن زیاد است همچنین کیفیت نرده نیز به دلیل قرار گرفتن در شرایط جوی مانند باران , برف و نور خورشید باید به گونه ای باشد کیفیت خود را از لحاظ ظاهری حفظ نماید از طرفی هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد. نحوه نصب حفاظ بالکن بسیار مهم است اول اینکه استحکام و مقاومت خوبی داشته باشد و اینکه زیبایی آن در داخل و خارج از ساختمان به خوبی دیده شود .

 • چرا از نرده فلزی استفاده کنیم ؟
 • جدیدترین مدل نرده آهنی بالکن
 • نرده بالکن ویلا چگونه ساخته می شود ؟
 • قیمت نرده فرفروژه بالکن

چرا از نرده فلزی استفاده کنیم ؟

شاید در بین متریال ها مانند چوب , استیل و فرفروژه این سوال پیش بیایید که کدام یک بهتر است ؟ آیا نرده فرفروژه با کیفیت است ؟ و چرا از نرده فلزی بالکن استفاده کنیم؟ و نرده فرفرژه چه ویژگی هایی دارد ؟ اول اینکه برای مراقبت از ساختمان به ویژه اگر ساختمان شما دارای بالکن است بهتر است از نرده برای محافظت از آن استفاده شود اما مزایای نرده فلزی بالکن  نسبت به دیگر نرده ها کیفیت و استحکام بالای آن نسبت به نرده چوبی است زیرا پوشش رنگی آن توسط رنگ الکترواستاتیک می باشد که تا سالها می تواند کیفیت خود را حفظ کند و قیمت مناسب بودن آن نسبت به متریال استیل است و به دلیل شکل پذیری راحت آن می توان انواع طرح های ظریف و پیچیده را به صورت زیبا و منحصر به فرد ایجاد نمود و به ساختمان نمایی لوکس و لاکچری داد .

جدیدترین مدل نرده آهنی بالکن

نرده بالکن ساده

تعدادی از افراد ساده پسند هستند و کیفیت و محافظت نرده فلزی بالکن از منزل برای آنها حرف اول و آخر را می زند همچنین در کنار استحکام به دنبال مقرون به صرفه ترین نرده ها هستند انتخاب مناسب برای این نوع افراد نرده های فلزی ساده است این نوع نرده فلزی بالکن از طرح هایی ساده برخوردار هستند به طوری که خود را با هر ساختمانی به آسانی هماهنگ می کنند .

نرده بالکن طرح دار

این نوع نرده فلزی بالکن در اشکال پیچیده و متنوع ساخته می شوند که هر فرد می تواند بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب نماید اکثرا افراد می خواهند که به نصب نرده های فلزی طرح دار نمای ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهند تنوع در این نوع به حدی زیاد است که هر کس با هر سلیقه ای می تواند به راحتی طرحی متناسب و زیبا انتخاب کند .

نرده بالکن ویلا چگونه ساخته می شود؟

علاوه بر حفاظ بالکن منازل تولید نرده های فرفروژه به بالکن ویلا نیز اختصاص پیدا می کند و استفاده از آن در کنار کیفیت و محافظت نمایی زیبا به ویلای شما اختصاص می دهد نرده بالکن ویلا تولید شده از میلگردهای آجدار و گلنرده های مختلف می باشد به خصوص اگر ویلای شخصی دارید استفاده از نصب این نرده ها امری ضروری می باشد .این محصولات به دو نوع صنعتی ( تولید کارخانه ها) و صنفی ( تولید در کارگاه توسط جوشکار) ساخته می شوند .که نوع صنفی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند .

قیمت نرده فرفروژه بالکن

برای تعیین قیمت شاید برای شما این سوال  پیش بیاید اینکه نحوه محاسبه نرده فلزی بالکن چگونه است ؟ در ابتدا از پروژه مورد نظر بازدید می شود  قیمت نرده های فلزی بر اساس متراژ و وزن گلنرده, طرح گلنرده ها , سایز و تراکم میلگرد و پروفیل استفاده شده و ارتفاع حفاظ روی دیوار بستگی دارد ما می توانیم نرده مورد نظر شما را در انواع نرده فلزی ساده و نرده فلزی طرح دار را با کیفیت بالا زیبایی بی نظیر و قیمتی مناسب ارائه دهیم فرقی ندارد که محل نصب نرده در شهر و یا خارج از شهر باشد .زیرا شرکت تولیدی ما در تمام شهرها ارسال بار دارد  اگر دنبال قیمتی مناسب برای نصب حفاظ بالکن و تراس و ویلای شخصی خود هستید تولیدی ما در خدمت شماست .

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

اکسپوز 10 میل

اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی

 در کنار نرده  تراس و بالکن ، حفاظ جان پناه ساختمان مهمترین حفاظ از نظر مقاومت است . این حفاظ از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و چنانچه  صاحب ملک قصد داشته باشد آن را شیشه ای در نظر بگیرد باید بهترین شیشه های ضخیم مد نظرشان باشد . از این رو ما به شما اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی  را پیشنهاد میکنیم که تصویر روبرو یکی از نمونه کارها تکنو استیل در این زمینه میباشد . این حفاظ علاوه بر زیبایی منحصر بفرد خود ، جان پناه ساختمان را به یک جان پناه واقعی و تضمینی تبدیل میکند . با ما همراه باشدی و جهت مشاوره و ثبت سفارش  اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی  با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *