ساخت و تولید استیل

نرده استیل تراس و بالکن

نرده استیل تراس
نرده تراس استیل

نرده استیل بالکن و تراس

تولید حفاظ تراس استیل  از دیگر خدمات تکنو استیل میباشد نرده استیل تراس یا همان نرده بالکن علاوه بر امنیت و جلوگیری از سقوط افراد و اشیا به پایین ,به بالکن منزل نیز نمایی زیبا می دهد نرده های استیل معمولا از فلز استیل با آلیاژ 201 و 304 تهیه می شوند که از استحکام و و طول عمر بالایی برخوردار بوده , این نوع محصول کاربرد های مختلفی دارد و به شکل نرده استیل در درب ساختمان , حفاظ پنجره و تراس  , نرده حفاظ بانکی مورد استفاده قرار می گیرد , یکی از پر کاربرد ترین آنها در منازل و ادارات نرده تراس بوده و ابعاد ان معمولا و در حالت استاندارد نرده ثابت از سطح زمین 90 سانت , قطر لوله 5 سانت و ارتفاع پایه نیز 80 سانت می باشد .و در محیط های مختلف به آسانی نصب می شود . همراه تکنو استیل باشید با تولید انواع نرده استیل تراس  و بالکن و پنجره با لوله های 201 ، 304 و 316 با قیمت کف بازار

تلفن تماس

09128654505

09363740302

نرده حفاظ استیل طلایی تراس

 • انواع نرده استیل تراس
 • نرده استیل 201
 • نرده های استیل چه ویزگی هایی دارند ؟
 • معایب نرده استیل
 • قیمت نرده استیل تراس
 • تفاوت بالکن و تراس چیست ؟
 • نرده استیل بالکن

تولیدی نرده استیل تکنو استیل

انواع نرده استیل تراس

 • نرده ااستیل با لوله 3 خط که از پرمصرفترین نوع در ساخت تراس می باشد .
 • نرده استیل ساخته شده از لوله استیل 4 خط که در تعداد میله های افقی با 3 خط متفاوت می باشد .
 • نرده استیل تراس با لوله 16 خط که به نام به نرده استیل بالکن با لوله 16 عمودی معروف هستند .
 • نرده استیل تراس با لوله 38 افقی این نوع علاوه بر تراس برای حفاظ پنجره نیز مناسب است .
 • نرده استیل با لوله 51 افقی که مقاومت و استحکام آن از دیگر لوله های افقی بالاتر است .

نرده استیل 201

نرده استیل  201 قابل استفاده در مکانهای خشک بوده  از جمله استفاده در راه پله و تراس و نمای زیبایی به فضای داخلی ساختمان می دهد اما کیفیت آن نسبت به نرده استیل 304 پایین بوده و در تماس با رطوبت دچار زنگ زدگی می شود بدین ترتیب نمی توان از آن در محیط های شرجی استفاده نمود .

نرده های استیل چه ویژگی هایی دارند ؟

 • دارای کیفیت و استحکام بالا
 • ظاهری زیبا , صاف و صیقلی
 • قابل اتصال با یراق آلات و یا استفاده از جوش
 • عدم تغییر رنگ و فرسودگی در برابر شرایط جوی

معایب نرده استیل

نرده های استیل در کنار مزایا معایبی نیز دارند از جمله”

 • در این نصب آن باید از نصاب حرفه ای کمک گرفت
 • از چسب سنگ با کیفیت در ساخت آن باید استفاده کرد .
 • بهتر است از آلیاژ 304 برای کیفیت ماندگاری بیشتر استفاده شود .
 • گر کودک یا حیوانات از بین لوله ها رد شوند ممکن است در مدت زمان لوله ها شل شده و بین آنها فاصله ایجاد شود .
حفاظ بالکن استیل

حفاظ بالکن استیل

نصب حفاظ از نوع استیل در بالکن ها بسیار ضروری و یک پوشش امنیتی برای جلوگیری از سقوط پنجره و بالکن می باشد و همچنین سبب جلوگیری از وجود سارقین به منزل مخصوصا در طبقه اول می باشد , و جدا از امنیت به نمای بالن نیز زیبایی می بخشد حفاظ تهیه شده از آلیاژ استیل علاوه بر کیفیت و استحکام بالا در برابر باران و آفتاب تغییر دچار فرسایش و خوردگی و همچنین تغییر رنگ نمی کند و به اسانی تمیز می شود از انواع دیگر حفاظ بالکن می توان به نوع  ساخته شده آهنی , آلومینیومی , چوبی , شیشه ای و ترکیبی شیشه و فلز آن اشاره کرد اما هیچ کدام از لحاظ کیفیت و استحکام به نوع استیل نمی رسند . همراه ما باشید با تولید ، انواع و قیمت حفاظ استیل بالکن و تراس ساختمان

 • ویژگیهای حفاظ استیل
 • حفاظ استیل پنجره
 • حفاظ استیل درب آپارتمان
 • قیمت حفاظ استیل
با انواع حفاظ استیل آشنا شوید

ویژگی های  حفاظ استیل

 • حفاظ های تهیه شده از نوع استیل دارای استحکام بالا و در برابر شرایط جوی دچار خوردگی و تغییر رنگ نمی شوند .
 • نوع حفاظ استیل قابلیت نصب در هر محلی مانند , بالکن , پنجره و درب را دارا می باشند .
 • نصب حفاظ های استیل بالکن در طبقه اول جدا از زیبایی مانع ورد سارقان به منزل می شود .
 • امکان فرم دهی در این نوع محصول وجود دارد .

حفاظ استیل پنجره

نصب حفاظ استیل پنجره از موارد ضروری در هر ساختمان می باشد که برای ایمنی بالای افراد در خانه و جلوگیری از سقوط از پنجره به خصوص کودکان از آن استفاده می شود , به خصوص نصب آن در پنجره های طبقه اول , از ورد سارقان جلوگیری می کند .

حفاظ استیل درب اپارتمان

حفاظ های استیل درب آپارتمان تهیه شده از پروفیل های ضخیم , لوله های استیل و قرار دادن لوله های گازی و میل گرد داخل لوله افقی تا با استحکام بخشیدن به آن مانع از ورود سارقین به منزل شود برای , استفاده از حفاظ استیل برای درب آپارتمان جدا از امنیت در برابر شرایط آب و هوایی دچار تغییر رنگ و خوردگی نمی شود .

قیمت حفاظ استیل

قیمت حفاظ استیل در ابتدا بسته به نوع الیاژ به کار رفته در ان دارد استیل 304 دارای کیفیت بالاتری نسبت به استیل 210 دارد و قیمت ان نیز بیشتر است .از عوال موثر دیگر در افزایش قیمت , فاصله کوتاه بین لوله ها , ثابت بودن یا بازشو در حفاظ ,و همچنین محل نصب نرده نیز در افزایش یا کاهش قیمت دخالت دارد مثلا قیمت حفاظ های استیل بانکی از حفاظ پنجره بیشتر می باشد .

نرده فلزی بالکن

استفاده از نرده های فلزی در راه پله , پنجره بالکن و تراس برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سقوط اشیا و افراد به پایین و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد اما نرده فلزی بالکن علاوه بر مواردی که ذکر شد به منظور جلوگیری از ورود افراد بیگانه و مجرمین به منزل می باشد به خصوص در بالکن طبقات اول که احتمال سرقت در آن زیاد است همچنین کیفیت نرده نیز به دلیل قرار گرفتن در شرایط جوی مانند باران , برف و نور خورشید باید به گونه ای باشد کیفیت خود را از لحاظ ظاهری حفظ نماید از طرفی هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد. نحوه نصب حفاظ بالکن بسیار مهم است اول اینکه استحکام و مقاومت خوبی داشته باشد و اینکه زیبایی آن در داخل و خارج از ساختمان به خوبی دیده شود .

 • چرا از نرده فلزی استفاده کنیم ؟
 • جدیدترین مدل نرده آهنی بالکن
 • نرده بالکن ویلا چگونه ساخته می شود ؟
 • قیمت نرده فرفروژه بالکن

چرا از نرده فلزی استفاده کنیم ؟

شاید در بین متریال ها مانند چوب , استیل و فرفروژه این سوال پیش بیایید که کدام یک بهتر است ؟ آیا نرده فرفروژه با کیفیت است ؟ و چرا از نرده فلزی بالکن استفاده کنیم؟ و نرده فرفرژه چه ویژگی هایی دارد ؟ اول اینکه برای مراقبت از ساختمان به ویژه اگر ساختمان شما دارای بالکن است بهتر است از نرده برای محافظت از آن استفاده شود اما مزایای نرده فلزی بالکن  نسبت به دیگر نرده ها کیفیت و استحکام بالای آن نسبت به نرده چوبی است زیرا پوشش رنگی آن توسط رنگ الکترواستاتیک می باشد که تا سالها می تواند کیفیت خود را حفظ کند و قیمت مناسب بودن آن نسبت به متریال استیل است و به دلیل شکل پذیری راحت آن می توان انواع طرح های ظریف و پیچیده را به صورت زیبا و منحصر به فرد ایجاد نمود و به ساختمان نمایی لوکس و لاکچری داد .

جدیدترین مدل نرده آهنی بالکن

نرده بالکن ساده

تعدادی از افراد ساده پسند هستند و کیفیت و محافظت نرده فلزی بالکن از منزل برای آنها حرف اول و آخر را می زند همچنین در کنار استحکام به دنبال مقرون به صرفه ترین نرده ها هستند انتخاب مناسب برای این نوع افراد نرده های فلزی ساده است این نوع نرده فلزی بالکن از طرح هایی ساده برخوردار هستند به طوری که خود را با هر ساختمانی به آسانی هماهنگ می کنند .

نرده بالکن طرح دار

این نوع نرده فلزی بالکن در اشکال پیچیده و متنوع ساخته می شوند که هر فرد می تواند بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب نماید اکثرا افراد می خواهند که به نصب نرده های فلزی طرح دار نمای ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهند تنوع در این نوع به حدی زیاد است که هر کس با هر سلیقه ای می تواند به راحتی طرحی متناسب و زیبا انتخاب کند .

نرده بالکن ویلا چگونه ساخته می شود؟

علاوه بر حفاظ بالکن منازل تولید نرده های فرفروژه به بالکن ویلا نیز اختصاص پیدا می کند و استفاده از آن در کنار کیفیت و محافظت نمایی زیبا به ویلای شما اختصاص می دهد نرده بالکن ویلا تولید شده از میلگردهای آجدار و گلنرده های مختلف می باشد به خصوص اگر ویلای شخصی دارید استفاده از نصب این نرده ها امری ضروری می باشد .این محصولات به دو نوع صنعتی ( تولید کارخانه ها) و صنفی ( تولید در کارگاه توسط جوشکار) ساخته می شوند .که نوع صنفی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند .

قیمت نرده فرفروژه بالکن

برای تعیین قیمت شاید برای شما این سوال  پیش بیاید اینکه نحوه محاسبه نرده فلزی بالکن چگونه است ؟ در ابتدا از پروژه مورد نظر بازدید می شود  قیمت نرده های فلزی بر اساس متراژ و وزن گلنرده, طرح گلنرده ها , سایز و تراکم میلگرد و پروفیل استفاده شده و ارتفاع حفاظ روی دیوار بستگی دارد ما می توانیم نرده مورد نظر شما را در انواع نرده فلزی ساده و نرده فلزی طرح دار را با کیفیت بالا زیبایی بی نظیر و قیمتی مناسب ارائه دهیم فرقی ندارد که محل نصب نرده در شهر و یا خارج از شهر باشد .زیرا شرکت تولیدی ما در تمام شهرها ارسال بار دارد  اگر دنبال قیمتی مناسب برای نصب حفاظ بالکن و تراس و ویلای شخصی خود هستید تولیدی ما در خدمت شماست .

اکسپوز 10 میل

اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی

 در کنار نرده  تراس و بالکن ، حفاظ جان پناه ساختمان مهمترین حفاظ از نظر مقاومت است . این حفاظ از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و چنانچه  صاحب ملک قصد داشته باشد آن را شیشه ای در نظر بگیرد باید بهترین شیشه های ضخیم مد نظرشان باشد . از این رو ما به شما اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی  را پیشنهاد میکنیم که تصویر روبرو یکی از نمونه کارها تکنو استیل در این زمینه میباشد . این حفاظ علاوه بر زیبایی منحصر بفرد خود ، جان پناه ساختمان را به یک جان پناه واقعی و تضمینی تبدیل میکند . با ما همراه باشدی و جهت مشاوره و ثبت سفارش  اکسپوز 10 میل جان پناه با شیشه دودی  با ما تماس بگیرید

حفاظ استیل پشت پنجره

حفاظ ها باعث امنیت ساختمان می شوند حفاظ های استیل ضدزنگ آلیاژی مرغوب و با کیفیت برای کاربرد در نمای بیرون ساختمان هستند امروزه استفاده از ین امکانات  از طرف شهرداری ها توصیه می شوند و امری ضروری ب رای تمامی ساختمان ها به شماری رود زیرا از سقوط افداد جلوگیری می کنند طبقه های اول ساختمان از نفوذ سارقین در امان نیستند  و نصبحفاظ استیل پشت پنجره  باید هر چه زودتر روی آنها انجام گیرد

انواع حفاظ پنجره

همان طور که حفاظ درب ورودی اهمیت دارد پنجره ها نیز هائز اهمیت هستند پنجره ها راه ارتباطی بین داخل  و خارج از ساختمان هستند و از انجایی که امنیت ساختمان از مهمترین موارد در ساخت و ساز است باید تمای درب  و پنجره ها مجهز به حفاظ باشند حفاظ ها در جنس های مختلفی مانند آهنی ، فرفروژه ، آلومینیومی و استیل ساخته می شوند از مهمترین مسئله در سازه نوع حفاظ کاربردی است یکی از جدیدترین  و پرکابرد ترین نوع آنها حفاظ  استیل  است صنایع استیل امروزه توانسته بیشترین کاربرد در سطح مصالح ساختمانی مانند نبشی ها ، جان پناه ، نرده ها ، حفاظ ها و…دارند حفاظ استیل پشت پنجره یکی از این موارد به شمار می رود که در ادامه به آنها می پردازیم

تاثیر حفاظ استیل در نمای ساختمان

پنجره ها نمای خانه را تغییر داده اند آنها به عنوان دیوار در انواع مدل ها ساخته شده اند و نمای زیبای ساختمان را تشکیل داده اند البته نور داخل ساختمان را هم تعمین می کنند حفاظ های روی پنجره ها میله هایی محکم  و تزئینی هستند که نقش مهمی را در امنیت ساختمان ایفا می کنند فولاد ضدزنگ از مهمترین موارد معماری های امروزی به شمار می رود که در انواع سبک ها کاربرد دارد حفاظ فولادی ضد زنگ یعنی تضمین کننده پنجره شما که اغلب از گرید های 201 و 304 در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد

ویژگی های حفاظ پشت پنجره

حفاظ استیل پشت پنجره استیل مقاومت بالایی در برابر نور مستقیم آفتاب و بارش ها دارند معمولا این محافظ ها در فضای باز قرار گرفته و در مقابل عوامل جوی قرار می گیرند مقاومت استیل در برابر خوردگی بسیار بالاست  و در مدت زمانی طولانی بدون هیچ عکس العملی ثابت خواهند ماند استحکام حفاظ ها مانع از نفوظ افراد سارق به داخل ساختمان می شود اگرچه دوام آنها در مقابل فشارها زیاد است اما از مقاومت حفاظ های بانکی کمتر هستند زیرا در حفاظ های بانکی میلگرد به کار گرفته است

حفاظ استیل و شیشه

برخی موارد برای زیبا سازی نمای ساختمان حفاظ استیل را با حفاظ چوبی ترکیب می کنند و نمایی مدرن تر ایجاد می کنند که انتخاب هر یک به سلیقه مشتری بستگی دارد نمونه ای دیگر از حفاظ ها با شیشه ترکب می شوند این مدل نیز مورد استقبال 95 در صد از مردم بوده است که از لحاظ امنیت و کیفیت و زیبایی حرف اول را می زند از سوی دیگر امکان تمیزکاری آسانی را فراهم می کند که با کشیدن یک دستمال به راحتی تمیز می شوند

حفاظ نرده استیل پنجره

 پروفیل استیل  201  در حفاظ استیل

کاربرد پروفیل های در حفاظ استیل رقابت تنگاتنگی با لوله استیل دارد . پروفیل استیل از قطعات فولادی هستند که از ترکیب آهن  و کربن  ساخته می شوند  پروفیل ها شاخه هایی دراز از جنس استیل در گریدهای مختلف هستند که در صنایع مختلفی کاربرد دارند پروفیل ها در شکل های مختلفی مانند مستطیل یا مربع در ضخامت های مختلفی بنابر نیاز مشتری تولید  و عرضه می گردند گریدهای رایج در این پروفیل ها 304  و 201 است که هر یک بنابر نیاز کاربر ساخته می شوند گرید 304 مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده مانند رطوبت هوا برخوردار است که در دو نوع نازک  و ضخیم تولید می شوند تا مدت زمان زیادی از استفاده عمر مفید خود را از دست نمی دهند . ازین جهت به دلیل خواص مکانیکی که که مقطع استیل دارد استفاده و کاربرد پروفیل ها در نرده حفاظ استیل به وفور این روزها به چشم میخورد .

انواع پروفیل ها

نوع دیگری از پروفیل ها از گرید استیل 201 تولید شده اند و نسبت به نوع 304 مقاومت کمتری دارند پروفیل ها دو نوع هستند مانند پروفیل باز مانند تیر آهن ، ناودانی ، چهارپهلو ، میلگرد ، هاش  و…پروفیل های بسته مانند پروفیل های درب و پنجره ، قوطی ، لوله ،پی وی سی و… می باشند در پروفیل استیل 201 میزان کمتری از عناصر کروم  و نیکل وجود دارد همین عامل قیمت پایین تر آلیاژ خواهد بود ما در تولید نرده حفاظ استیل با پروفیل بسته سرو کار داریم  و طرح های پروفیل ساده و طرحدار زیادی در تولید نرده حفاظ استیل استفاده میشود

پروفیل استیل دکوراتیو

یکی از محبوبترین نوع پروفیل ها  پروفیل دکوراتیو است که به علت مقاومت  و عدم خوردگی در آنها طرفداران زیادی دارند زیبایی چشم نواز و ظاهر زیبا باعث شده که از این پروفیل در تولید لوازم آشپزخانه استفاده شوند به علت میزان کم کروم و نیکل در آلیاژ دوام آنها را در برابر خوردگی کاهش داده است اگر چه این آلیاژ از جمله استیل ضد زنگ به شمار می روند  و ظاهری شبیه هم دارند اما به دلیل کاهش مقاومت آنها در دکوراسیون داخلی و فضای بسته کاربرد دارند و مناسب برای محیط هایی هستند که از رطوبت پایینی برخور دارند و برای مناطق مرطوب شمالی  و استخرها مناسب نمی باشند . طرح دکوراتیور پروفیل ها نیز در حفاظ استیل  نرده راه پله ، حفاظ های تشریفاتی ، حفاظ بانکی و اماکن حساس میتواند زیبایی محیط را چند برابر کند  . بدین جهت نباید این طرح ها را نادیده گرفت

کاربرد پروفیل 201استیل

پروفیل استیل  201 دکوراتیو فقط مخصوص دکوراتیو ساخته شده اند و برای استفاده در صنایعی مانند صنایع غذایی ، دارویی ، انتقال سیالات ، و لوله هایی که برای تحمل فشارهای هیدرواستاتیکی قرار می گیرند مناسب نخواهند بود این پروفیل ها به دو روش مستقیم و غیر مستقیم تولید  و عرضه می شوند که متشکل از ماده اولیه کویل ورق فولاد ضدزنگ ، که گریدهای آن بر اساس نیاز مشتری تعیین می شود به طوری که ورق در روی خط تولید باز شده  و در ابعاد تعیین شده برش می خورند . در تولید نرده حفاظ استیل استفاده از آلیاژ استنلس استیل به دو دسته تقسیم میشوند . یا استیل بگیر است یا نگیر که همگی در دسته استنلس استیل قرار دارند . اما به همین جهت برخی تولید کننده ها به جای استفاده از استیل 201 ، 304  و  یا  316 از استیل سری 420 استفاده میکنند که از دسته استیل بگیر میباشد . اما تکنو استیل کلیه نرده حفاظ های استیل  را با استیل استنلس 201 یا 304 و یا 316 تولید و مونتاژ میکند .

آلیاژ استیل 201

هزاران نوع از آلیاژ استنلس استیل وجود دارد که هر یک از عناصر مختلفی ترکیب شده  اند که هر دسته بنابر ترکیبات شیمیایی ، استحکام پذیری و خاصیت مغناطیسی متفاوت هستند و استیل 201 از جمله استیل آستنیتی است که با برخورداری از نیمی از نیکل ، و درصد بیشتری از نیتروژن و منگنز تولید شده اند میزان کم نیکل در قیمت آلیاژ تاثیر گذار خواهد بود  استیل 201 یک فولاد ضد زنگ بوده که خاصیت غیر مغناطیسی دارند و شکل پذیری آسانی ندارند اما محتوای نیتروژن گریدهای سری 200 از سری 300 بالاتر است

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *