ساخت و تولید استیل

نرده استیل پنجره

نرده استیل پنجره
حفاظ پنجره استیل

نرده استیل پنجره

با نصب نرده استیل در پنجره علاوه بر حفظ امنیت و جلوگیری از خطرات احتمالی به شیک و زیبا جلوه دادن پنجره نیز کمک شایانی می کند نرده استیل پنجره سازه ای از ترکیب لوله های پروفیل با یکدیگر بوده که به صورت افقی و عمودی , شبکه شبکه و…..اجرا می شود که اکثرا نوع عمودی و در ارتفاع استاندارد و معمولا 80 در 1200 سانتی متر , فاصله استاندارد بین لوله ها نیز 11 تا 15 سانتی متر است تا از هرگونه خطر اععم از پرت شدن و سرقت جلوگیری شده و مورد تایید آتشنشانی باشد  از لحاظ قیمت نیز با توجه به گرید آلیاژ استیل , ضخامت و قطر لوله و یراق موثر در تعیین قیمت هستند . همراه تکنو استیل باشید با تولید نرده استیل پنجره با لوله و پروفیل  304 و 316 پنجره تکنو استیل

 • انواع حفاظ و نرده استیل
 • مزایای استفاده از نرده استیل
 • قیمت نرده استیل پنجره و بالکن
 • طریقه نصب نرده استیل پنجره و بالکن
تولیدی نرده استیل تکنو استیل

 انواع حفاظ و نرده استیل

حفاظ استیل پنجره

استفاده از حفاظ استیل در پنجره به خصوص در طبقه اول مانع از ورود سارقین به منزل شده و از خطر سقوط و پرت شدن افراد به پایین جلوگیری می کند آلیاژ به کاررفته در لوله ها از سری 304 تا در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کند .

حفاظ استیل بالکن

به کاربرد ن نرده و حفاظ استیل در بالکن منازل و ساختمان برای جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء به پایین و ورود سارقین به منزل و همچنین جلوه زیبایی آن نصب می شود حفاظ بالکن در گونه های متفاوت می باشد از جمله , چوبی , فرفروژه و…. که پر مصرفترین آنها نوع استیل است .

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی در بانک های خصوصی و دولتی طلافروشی ها و صرافی ها کاربرد داشته که علاوه بر جنبه حفاظت و امنیت نما را زیباتر می کند .از لوله های استیل 25 و میلگرد 20 اجدار و پروفیل ها با قطر های متفاوت استفاده می شود .

حفاظ استیل درب ساختمان

علاوه بر پنجره و بالکن برای درب ساختمان نیز از حفاظ استیل استفاده می کنند حفاظ استیل در مقابل ضربه و فشار دچار آسیب نمی شود  تا ایمنی و امنیت ساختمان را بالا برده و به ظاهر ساختمان نمایی زیبا می بخشد .

مزایای استفاده از نرده استیل پنجره

 • از سقوط افراد و به پایین جلوگیری می کند .
 • مانع از ورود مجرمین و سارقین به منزل می شود .
 • به دلیل ضد زنگ بودن در برابر شرایط آب و هوایی تغییر رنگ نکرده و پوسیده نمی شود .
 • نسبت به انواع دیگر فلزات طول عمر بیشتری دارد .
انواع راه پله استیل
حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل پنجره به عنوان یک حصار برای امنیت و زیبایی از برای نمای ساختمان تهیه شده از جنسی محکم می باشد این سازه مانع از ورود مجرمین و سارقین به منزل شده همچنین از سقوط اشیاء و افراد به پایین جلوگیری می کند در ساخت پنجره متریال های مختلفی استفاده می شود بهترین متریال برای ایجاد زیبایی و استحکام و امنیت استفاده از حفاظ استیل پنجره می باشد استفاده از متریال استیل علاوه بر زیبایی دارای طول عمر بالا , عدم خوردگی و زنگ زدگی , نظافت آسان و مطابق با شرایط جوی مانند سرما وگرما و باران وبرف می باشد .

 • قیمت حفاظ پنجره
 • نصب حفاظ استیل پنجره
 • نحوه نصب حفاظ پنجره
 • مزایا و معایب نرده استیل پنجره
 • حفاظ استیل پنجره دو جداره

قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ  استیل پنجره با توجه به آلیاژ استیل استفاده شده در آن نوع 201 و یا 304 که کیفیت و قیمت استیل سری 304 بالاتر بوده ,زیرا در برابر شرایط جوی بسیار مقاوم تر است , همچنین طرح استفاده شده  و متراژ کاری در تعیین قیمت دخیل هستند که به صورت متر مربع یا متر طول محاسبه می شوند برای دریافت قیمت ها با کارشناسان فروش در تکنواستیل تماس حاصل نمایید .

نصب حفاظ استیل پنجره

برای اجرا و نصب حفاظ استیل پنجره  تکنیسین باید با تکنیک نصب نیز آشنا شد در تکنواستیل نصب حفاظ پنجره توسط ماهرترین تکنیسین های ایرانی انجام می گیرد برای کیفیت کار بهتر است اتصالات و یراق آلات استفاده شده نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا پس از نصب حفاظ تا سال ها زیبایی و کارایی خود را حفظ کند برای نصب از پروفیل و قوطی 40 میلی متر و لوله های 25 و 38 میلیمتر از استیل سری 304 استفاده می شود زیرا نوع 201 مخصوص فضای داخلی و خشک است از انجا که حفاظ پنجره در معرض شرایط جوی قرار دارد بهتر است برای دوام بیشتر و جلوگیری از تغییر رنگ از استیل 304 استفاده شود .فاصله استاندارد گاردها 12 سانتی متر است .

نحوه نصب حفاظ پنجره

نصب حفاظ استیل پنجره در چند مرحله انجام میپذیرد

مرحله اول

به مغازه تراشکاری رفته و حفاظ مناسب با پنجره تان را انتخاب کنید .

مرحله دوم

دهانه پنجره را اندازه گرفته , حفاظ را بالای پنجره قرار داده و جای محل اتصال پیچ را علامت بزنید .

مرحله سوم

محل های علاومت زده را با دریل سوراخ کنید .

مرحله چهارم

حفاظ را در بالای قاب پنجره قرار داده و پیچ های پایه بلند را در قاب پنجره پیچ کنیداطمینان حاصل کنید که پیچ ها از پنجره عبور کرده و به قاب پنجره (نه فقط پوشش قاب) می روند .

مزایا و معایب نرده استیل پنجره

مزایا

 • جلوگیری از ورود سارقین و ایجاد امنیت
 • جلوگیری از سقوط اشیا یا افراد به پایین
 • مدت عمر طولانی و مقرون به صرفه بودن زیرا تا سالها عمر می کنند .
 • مقاوم در برابر شرایط جوی وعدم تغییر رنگ یا فرسایش

معایب

 • در صورت آتش سوزی , مداخله نیروی کمکی با تاخیر یا غیر ممکن است
 • باز و بسته کردن آن از داخل خانه غیر ممکن بوده و در صورت باید از مسیر غیر از پله های اظطراری که در نزدیکی اتاق خواب دارید استفاده کنید .
 • ممکن است مانع نمای پنجره شده و غروب یا طلوع خورشید را نبینید
 • باگذت زمان و تغییر آب و هوا ممکن است میله نرده ها کمی گشاد شوند .

حفاظ استیل پنجره دوجداره

پنجره های دو جداره در انواع مختلف  تک حالته , دو حالته , کمانی , کشویی و….ساخته می شوندو بیشترین کاربرد را در ساختمان های تجاری , اداری , برج های بلند و ساختمان های عمومی داشته و معمولا از جنس آلومینیوم هستند , یکی از نیازهای این پنجره ها علاوه بر زیبایی امنیت در برابر سارقین , یا حیوانات استفاده از حفاظ استیل در آنها است این حفاظ ها امنیت خانه و محل کارراتامین کرده و از وارد شدن ضربه و شکستن پنجره دو جداره جلوگیری کند .

تولید و نصب حفاظ استیل بانکی

نصب حفاظ استیل پنجره

سازه های استیل کاربردهای متفاوتی دارند , استفاده در پروژهای عمرانی و ساخت و ساز بخش وسیعی از سازه های استیل را به خود اختصاص داده است که ازاین محصول در تهیه درب و حفاظ , نرده راه پله , بالکن و تراس و….استفاده می شود یکی از این استفاده ها نصب حفاظ استیل پنجره و برای پنجره های دوجداره  می باشد که علاوه بر ایمنی بسیار بالا بر شیک و لوکس شدن نمای منزل نیز می افزاید این   در تهیه حفاظ پنجره اکثرا از قوطی استیل سری 304 استفاده شده  زیرا از طول عمر بالا برخوردار بوده و مطابق با شرایط جوی مانند باران و برف بوده و ثبات رنگی خود را حفظ کرده و لازم به ذکر است که گاردهای محافظ نیز باید با فواصل بیش از 12 سانتی متر باشد.

 • انواع حفاظ استیل پنجره
 • مزایای استفاده از حفاظ استیل
 • نحوه نصب حفاظ استیل پنجره
 • حفاظ پنجره دو جداره
 • قیمت حفاظ استیل

انواع حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل پشت پنجره دیوارکوب

حفاظ استیل پشت پنجره حفاظ بانکی

مزایای استفاده از حفاظ استیل پنجره

 • پیش گیری از بروز حوادث و اتفاقات ناگوار
 • مانع از ورود مجرمین و سقوط اشیاء
 • حفظ ثبات رنگی و مدت عمر طولانی
 • نصب بر روی انواع پنجره ها
 • عدم زنگ زدگی و نظافت آسان

نحوه نصب حفاظ استیل پنجره

طریقه نصب حفاظ استیل پنجره به دو روش می باشد که در ادامه به آن می پردازیم .

حفاظ لوله افقی

در اجرای این نوع حفاظ از لوله 38 یا 51 استفاده می شود و حفاظ ها به صورت تک تک توسط پیچ و رول پلاک و اتصالات دیوار کوب به طرفین وصل می شود این لوله ها به صورت تک و یا اینکه 2 یا 3 لوله با فواصل و ارتفاع معین نصب می شود .

حفاظ استیل بانکی

در نصب این نوع حفاظ ها پروفیل ها در فاصله 12.5 سانتی متری سوراخ کاری می شود و لوله های افقی با سایز 25 میل نیز داخل لوله تعبیه می شوند برای کیفیت هرچه بیشتر حفاظ ها می توان از میلگردهای 18 آژدار و یا لوله گازی در داخل لوله ها به کار گرفت .این سازه در مواردی مانند حفاظ درب آپارتمان و تمامی محیط های اداری و مسکونی و حفاظ های بانک ها استفاده می شود

حفاظ پنجره دو جداره

حفاظ پنجره دوجداره در مدل های مختلفی تهیه شده و و طبق معمول نیز از جنس قوطی آلومینیوم می باشد امروزه استفاده از پنجره های دوجداره همه گیر شده است و اکثریت از این نوع پنجره همراه با حفاظ استفاده می کنند جنس استیل نیز به دلیل کیفیت , عدم زنگ زدگی و طول عمر بالا متریال مناسبی برای ساخت حفاظ پنجره های دو جداره محسوب می شود .

قیمت حفاظ استیل

متریال های استفاده شده برای نصب حفاظ استیل پنجره تهیه شده از استنلس استیل که مقاومت بالایی نسبت به سری 201 دارد استفاده می شود این سازه در ضخامت های مختلف بین 1 تا 15 میل تهیه می شوند نوع قوطی استفاده شده و متراژ , طرح انتخابی از عوامل مهم و موثر  در تعیین قیمت حفاظ ها می باشد برای آگاهی از قیمت ها با کارشناسان فروش ما در تکنواستیل تماس و از قیمت ها اطلاع کسب نمایید .

مدل پنجره برای اتاق خواب

در هر خانه ای پنجره ها با عنوان راه ارتباطی منزل با محیط بیرون محسوب می شود مدل و طرح به کاررفته در پنجره ها از اهمیت خاصی برخوردار است از طرفی اگر این محصول  با نمای ساختمان هماهنگ باشد همچنین از طرحی زیبا برخوردار باشد تاثیر چشمگیری در زیبایی ساختمان دارد متریال به کاررفته در این محصول از چوب , آلومینیوم , فایبرگلاس و….می باشد که قاب های آلومینیومی با رنگ های مختلف  پرکاربردتر هستند  همچنین شیشه به کاررفته نیز اکثرا دو یا چندجداره می باشد شیشه های چندجداره مانند عایقی عملکرده و از ورود سر و صدا به داخل یا همچنین از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند آنچه که قرار است در ادامه به آن بپردازیم مدل پنجره برای اتاق خواب می باشد .

 • آیا نوع مدل پنجره مهم است ؟
 • جدیدترین مدل پنجره برای اتاق خواب
 • بهترین متریال برای پنجره اتاق خواب

آیا نوع مدل پنجره مهم است؟

پنجره درچه و راه ارتباطی به بیون محسوب می شود همانگونه که یک گل و گلدان را برای ادامه زندگی به نور احتیاج دارند انسان  نیز اگ با نور در ارتباط نباشد دچار افسردگی می شود طبیعتا مدل پنجره برای اتاق خواب مناسب برای ورود نور کافی در سلامت جسمانی و روان انسان تاثیر مثبتی دارد در ضمن نوع طراحی پنجره در زیباسازی دکوراسیون داخلی و خارجی نقش مهمی ایفا می کند .

جدیدترین مدل پنجره برای اتاق خواب

پنجره اتاق خواب مدرن

از انواع مدل پنجره برای اتاق خواب پنجره مدرن می باشد این نوع پنجره ها مناسب ساختمان های امروزی با نمای مدرن می باشند حفاظ و قاب پنجره مدرن انواع مختلفی دارند که در طرح های زیبا وشیک طراحی و ساخته می شوند تفاوت این نوع تنها در ظاهر و نوع طراحیشان می باشد اگر به دنبال پنجره های مدرن بوده و اتاق خواب بزرگ دارید نوع بلند قد با ابعاد بزرگ آنها را انتخاب کنید این نوع فضای محل استراحت را روشن تر و باعث ورود نور کافی به اتاق می شود اگر اتاق شما کوچک است از پنجره با ابعاد کوچک و متناسب با محیط خود استفاده نمایید .

پنجره اتاق خواب کلاسیک

انتخاب طرح و مدل پنجره به معماری و نمای ساختمان بستگی داشته و باید با معماری ساختمان هم خوانی داشته باشد پنجره های کلاسیک مناسب ساختمان با نمای لاکچری و شیک  می باشد پنجره های کلاسیک قابلیت نصب بر روی تمام پنجره ها را دارا می باشند همچنین باعث افزایش امنیت منزل شما می شوند در این نوع استفاده از حفاظ های چوبی علاوه بر زیبایی می توانند خود را با دکوراسیون خانه هماهنگ کنند اما مقاومت این متریال به حفاظ پنجره استیل و سایر حفاظ های آهنی نمی رسد .

بهترین متریال برای پنجره اتاق خواب

امروزه برای ساخت قاب مدل پنجره برای اتاق خواب از متریال های مختلفی چون چوب , فلز ,آلومینیوم و…استفاده می شود انتخاب بهترین متریال باعث می شود تا پنجره  برای مدت ها و سالها کیفیت خود را حفظ نماید آیا می دانید بهترین متریال برای پنجره چیست ؟

پنجره با قاب چوبی

این نوع تهیه شده از بافت چوب که زیبایی خاصی به محیط می بخشد از ویژگی های آن می توان به عایق بودن در برابراتلاف انرژی و عایق صوتی , مقاوم در برابر نورخوشید و خاصیت رنگپذیری اشاره نمود از معایب آن می توان به مقاومت کمک آسیب پذیری در برابر نفوذ آب و حشرات و قابل حریق بودن اشاره نمود .

پنجره با قاب آهنی

در خصوصیات پنجره های آهنی می توان به معایب و مزایای آن اشاره نمود از ویژگی های آن به مقاومت در برابر ضربه و عدم تغییر شکل و قابلیت رنگپذیری اشاره نمود این نوع دارای معایبی چون عایق نبودن و در مجاورت باران به مدت طولانی ممکن است دچار زنگ زدگی شوند .

پنجره با قاب آلومینیومی

یکی از پر استفاده ترین قاب پنجره ها نوع آلومینیومی این محصول است این نوع دارای ویژگی های بسیاری از جمله , سبکی و نصب آسان , مقاومت در برابر شرایط جوی و باران و عایق حرارتی و صوتی محسوب می شوند .

انواع پنجره های فلزی

معمولا هر خانه یا ساختمانی از یک تا چندین پنجره وانواع پنجره های فلزی ساخته شده است در خانه های گذشته پنجره ها را بیشتر از چوب تهیه می کردند اما امروزه  از چوب در ساخت پنجره دیگر خبری نیست زیرا در مقابل محیطهای آب و هوایی دوامی نداشتند و از طرفی استحکام پنجره های فلزی را ندارند بیشتر کار تزیینی را در ساختمانهای قدیمی اجرا می کنند اما امروزه انواع پنجره های فلزی تهیه  و استفاده می شوند در واقع کاربرد زیادی دارند زیرا فلز انعطاف پذیر می باشد و در حین طراحی و تولید به هر مدلی از پنجره های زیبایی تبدیل می شوند از طرفی زیاد و بزرگ بودن بیش از حد پنجره ها ی فلزی می تواند علاوه بر نفوذ زیادتر سرما و گرما باعث ورود سر و صدا نیز می شوند

پنجره آهنی

پنجره های آهنی در سه مرحله در ساخت اجرا می شوند و باید در ساختن آنها به سبک  و سنگینی آنها توجه شود مهمترین گزینه برای زیباسازی ، وایمنی از لحاظ حفاظهای پنجره است اما باید متناسب با ساخت خانه  و استحکام دیوارها پنجره ساخته شود که زیاد سنگین هم نباشد سبک بودن پنجره گزینه خوبی برای اجرای آن است یک پنجره فلزی با نهایت اجرای سلیقه می تواند زیبای ساختمان را دو چندان نشان دهددیگر اینکه  پنجره های فلزی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد

 • پنجره های آهنی
 • پنجره فرفروژه
 • پنجره دو جداره

پنجره های آهنی

پنجره های آهنی  ساده و طرحدار از قدیم تا به امروز قابل استفاده بوده اند وهنوزهم کارایی لازم را دارند زیرا اگر خوب از این فلزات در مقابل رطوبت مواظبت شوند تا سالها می توانند ثابت بمانند از طرفی انتخواب پنجره های فلزی حتما باید کارایی آنها هم در نظر گرفته شود

پنجره های فرفروژه

از جدیدترین انواع پنجره های فلزی نوع فرفروژه هستند که امروزه مورد استفاده کلانی قرار گرفته است از ویژگیهای این محصولات می توان به استحکام بالا و نقاشی آنها با هر رنگی اشاره کرد فرفروژه ها را به عنوان حفاظ برروی خود پنجره به کار می برند

پنجره های پروفیل

نوعی دیگر از درب و پنجره ها پروفیل هستند که مانند یک قوطی توخالی اما محکم  و با دوام می باشند

آهنی دو جداره

در پنجره هایی که با سطح زمین نزدیک ترند اغلب از حفاظهای محکم تری مورد استفاده قرار می دهند مانند پنجره های دو جداره اما به علت صرفه جویی در هزینه ها احیانا آنها را از جنس پی وی سی یا آلومینیوم می سازند

ویژگیهای پنجره فلزی

 • استحکام بالا
 • مقاومت در برابر نفوذ آب و هوا
 • سطح بالای ایمنی
 • زیبایی
 • قابل تغییر رنگ

وقتی از کنار ساختمان عبورمی کنید با انواع پنجره های فلزی  روبرو می شوید شاید ساخت آنها راحت و ساده به نظر برسد اما همیشه این گونه نیست که در خیال ما می گذرد پنجره ها از قسمتهای باز و بسته مختلفی مانند نبشی ، تسمه ، زهوار و قوطی و پروفیل درب و پنجره تولید  می شوند که اتصال هر قسمت در طی مراحلی زمان بر صورت می گیرد

مدل پنجره های هلالی

پنجره و حفاظ پنجره استیل طرح های زیادی دارد . در ساختمان ها با توجه به نوع معماری انجام گرفته و طرح نمای آنها پنجره هابا مدل ها و متریال های مختلف طراحی می شوند شکل و طراحی پنجره تاثیر بسزایی در زیباسازی نمای بیرونی و درونی ساختمان دارد همچنین برای تهویه مناسب منزل و انتشار نور کاربرد دارند در هر محیطی از منزل مانند اتاق خواب , اتاق نشیمن و آشپزخانه ابعاد و مدل پنجره ها با یکدیگر متفاوت می باشد از انواع این سازه های بسیار زیبا و تاثیر گذار زیباسازی منازل مدل پنجره های هلالی و یا قوس دار می باشد که نقش بسزایی در زیباسازی منازل ایفا می کند در ادامه به سه نوع پنجره های هلالی می پردازیم.

 • چرا پنجره های هلالی پر مصرف هستند ؟
 • جدیدترین مدل پنجره های هلالی
 • حفاظ پنجره های هلالی

چرا پنجره های هلالی پر مصرف هستند ؟

امروزه مدل پنجره های هلالی یکی از پر مصرف ترین این سازه ها در نوع خود می باشد اما چه ویژگی ها و مزایای باعث شده است تا این مدل از پنجره ها محبوبیت فراوان داشته باشند ؟ پنجره های هلالی مناسب چه سبک از معماری می باشد ؟ این پنجره ها در انواع هلالی , ویترینی و مسجدی تقسیم می شوند که مناسب خانه های با معماری مدرن و سنتی هستند که می توان آنها را در کنار دیگر مدل ها پنجره استفاده نمود از ویژگی های این نوع زیبایی , مورد استفاده در انواع نماها چه سنتی و چه مدرن و انتشار نور بیشتر به محیط همچنین تهویه مناسب می باشد .

جدیدترین مدل پنجره های هلالی

پنجره هلالی مسجدی

در این نوع به دلیل اینکه شیشه آن برای استفاده باید مراحل سخت و پیچیده ای را طی کند از قیمت بالاتری برخوردار می باشد از طرفی نیز علاوه بر زمان بر بودن باید توسط دستگاه های خاص و افرادی مجرب تولید شوند در تعیین قیمت این نوع با توجه به هر هلال و تعداد کل هلال ها تعیین می شود .

پنجره هلالی ویترینی

از انواع مدل پنجره های هلالی مدل ویترینی یا کمانی این سازه می باشد اگر خانه شما مدلی قوس دار دارد باید از این نوع استفاده کنید که همراه قوس دیوار این نوع نیز قوس داده می شود  این نوع در انواع ثابت , یک لنگه و دو لنگه همراه با شیشه خم تک جداره , دو جداره و سکوریت ساخته می شوند در این نوع نیز شیشه به مقدار هلال پنجره خم می شود و همین امر باعث می شود تا نسبت به پنجره های دوجداره قیمت بالاتری داشته باشد .

پنجره هلالی معمولی

استفاده از مدل پنجره های هلالی و یا قوس دار این است که این قابلیت را دارند تا به بلندی پنجره های لولایی و پنجره های سایبانی ساخته شوند با استفاده از این پنجره ها می توانید نور بیشتری را وارد منزل کنید این نوع در رابطه با اشکال غیر متعارف مانند چند ضلعی صدق می کند اشکال های مختلف را می توان با استفاده از پروفیل یو پی وی سی ساخت.

حفاظ پنجره های هلالی

گفتیم که پنجره های هلالی در انواع مختلف ساخته می شوند و می توان آنها را با هر سبک معماری اعم از سنتی و مدرن اجرا نمود در این بین می توان با یک روش خلاق برای حفاظت از منزل در برابر بیکانگان همچنین جذاب تر کردن پنجره ها از حفاظ های فرفروژه تزئینی با طرح های بسیاز زیبا و جدید امنیت ساختمان خودر را تا حدود زیادی بالاببرید توجه به امنیت پنجره ها بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا این سازه ها در هر مدلی یا با هر متریالی که ساخته شوند نمی توانند بدون حفاظ امنیت منزل را تضمین نمایند .

پنجره سنتی فلزی

شکل و ظاهر پنجره ها می توانند نمای ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهند از طرفی نیز در میزان انتشار نور تاثیر زیادی دارند قاب و چارچوب پنجره ها از متریال های مختلفی چون فلز , چوب , آلومینیوم و……با توجه به نمای ساختمان ساخته می شوند حتما تا به حال چه از نزدیک و به طور مستقیم و یا از طریق تلویزیون و یا عکس و تصویر پنجره های سنتی را مشاهده نموده اید این نوع سازه ها با طرح های سنتی و زیبای خود فکر و ذهنمان را به گذشته ها و خانه مادر بزرگ می برد امروزه پنجره سنتی فلزی یکی از محبوبترین و پر استفاده ترین سازه ها می باشد . که علاوه بر خانه ها با طراحی اصیل , قهوه خانه ها , رستوران های سنتی و….. زیبایی و تاثیری شگرف در محیط ایجاد می کند .

 • پنجره سنتی فلزی چیست ؟
 • پنجره سنتی دوجداره
 • چرا استفاده از پنجره های سنتی فلزی؟
 • پنجره های سنتی در کجا کاربرد دارند ؟
 • قیمت پنجره و درب سنتی فلزی

پنجره سنتی فلزی چیست ؟

پنجره سنتی فلزی دارای طرح های گره چینی می باشد طرح هایی که تا به حال روی چوب مشاهده کرده اید بر روی متریال فلز پیاده شده است طرح ها و اشکال اجرا شده در این سازه از عناصر طبیعت و اشکال های هندسی منظم الهام گرفته است .

پنجره سنتی دوجداره

طرح های پنجره سنتی رنگی زیبایی اصیل را به ما هدیه می کند این پنجره ها دارای طرح های خاصی هستند که نمی توان آنها را در پنجره های مدرن امروزی مشاهده نمود شیشه پنجره های سنتی دوجداره از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود پنجره های این سازه ها از تنوع رنگی برخوردار هستند که در انتخاب باید به هماهنگی رنگ با نمای ساختمان توجه نمود .

چرا استفاده از پنجره های سنتی فلزی ؟

چند سالی است که در کنار پنجره های سنتی چوبی متریال با کیفیت و مناسب رقیب سرسخت این پنجره ها شده است و آن هم پنجره سنتی فلزی می باشد دلیل پر مصرف بودن این پنجره ها شامل کیفیت و مقاومت بیشتر , طراحی و تولید سریع تر , قابلیت تعمیر داشتن و همچنین از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه بودن نسبت به نوع چوبی این محصولات می باشد .

پنجره های سنتی در کجا کاربرد دارند ؟

 • مورد استفاده در رستوران های سنتی و سفره خانه ها , قهوه خانه ها
 • پنجره های سنتی آهنی مورد استفاده مورد استفاده در مساجد ,زیارتگاه ها , اماکن تاریخی
 • استفاده از فلز طرح چوب در خانه های اصیل و قدیمی ایرانی

قیمت پنجره و درب سنتی فلزی

قیمت فروش درب و پنجره سنتی فلزی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله دست ساز بودن یا تولید توسط ماشین لیزری , ابعاد سفارشی , متریال به کاررفته مانند استفاده از فلز و یا چوب در تهیه سازه , پیچیدگی و یا سادگی طرح ها که طرح های ریز نقش و پیچیده از قیمت بالاتری برخوردار هستند برای آگاهی و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

تولید و نصب درب استیل
حفاظ پنجره استیل

استانداردهای حفاظ استیل پنجره

از تولید تا نصب حفاظ استیل پنجره فاکتورهای استحکام سازی ، حفظ زیبایی حفاظ و اهمیت به ساختار آلیاژی باید طبق استاندارد باشد . از این رو پروژه های حفاظ استیل پنجره ساختمان را باید به تولیدیهای با تجربه سپرد تا با در نظر گرفتن این موارد خدمات بهتری  دریافت کنید . تکنو استیل در راستای تولید و نصب حفاظ نرده های استیل به شما این امکان را میدهد تا در مدیریت و نظارت بر استاندارد تولید و نصب حفاظ نتیجه بهتری دریافت کنید . اصول مواردی از قبیل :

 • انتخاب آلیاژ مناسب برای حفاظ پنجره
 • استاندارد سایزبندی لوله ها و چهارچوب پروفیلی حفاظ پنجره
 • کیفیت جوشکاری و نصب حفظ در ساختمان

حفاظ استیل پنجره دو جداره

محصولات و سازه های استنلس استیل به دلیل دارا بودن مقاومت بالا در برابر شرایط جوی مختلف امروزه از پر استفاده ترین و پر طرفدارترین متریال ها محسوب می شود وجود 11 درصد کروم در استیل موجب عدم نفوذ هوا و رطوبت به آن شده و آن را از عمل فرسایش و خوردگی مصون نگه می دارد از جمله سازه های استنلس استیل حفاظ ها هستند که در درون و یا خارج از ساختمان نصب و مورد استفاده قرار میگیرد حفاظ های استیل علاوه بر اینکه از ورود مجرمین و سارقین به منزل جلوگیری کرده , مانع سقوط اشیاء و افراد به پایین شده همچنین به منزل و ظاهر ساختمان نمایی زیبا می بخشد ازجمله پنجره های پر استفاده امروزی پنجره دوجدارست که از اتلاف انرژی جلوگیری و مانع از آلودگی صوتی می گردد آنچه در ادامه به آن می پردازیم حفاظ استیل پنجره دوجداره می باشد .

 • مزایای استفاده از حفاظ استیل پنجره دوجداره
 • نصب حفاظ پنجره دو جداره
 • در پنجره دو جداره حفاظ استیل نصب کنم یا آهنی ؟
 • نصب فوری حفاظ پنجره دوجداره با بهترین قیمت

مزایای استفاده از حفاظ استیل پنجره دوجداره

 • بالابردن امنیت ساختمان
 • زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان
 • جلوگیری از سقوط اشیاء و افراد به پایین
 • مقاومت بالا در برابر باران و برف و عدم تغییر رنگ در تماس با نور خورشید

نصب حفاظ پنجره دو جداره

امروزه در اکثر ساختمان ها و منازل می توان پنجره های دو جداره را مشاهده نمود از آنجا که زندگی شهری به همراه آلودگی های صوتی آرامش زندگی را صلب نموده است استفاده از این پنجره ها را می توان موجب عدم ورود سر و صدا به داخل شده همچنین از اتلاف انرژی در فصل گرو و سرد جلوگیری می کند در بیشتر ساختمان های تجاری , اداری و مسکونی می توان این پنجره ها را مشاهده نمود برای امنیت بیشتر محیط مسکونی یا تجاری  حفاظ استیل پنجره دو جداره نصب می شود برای نصب این سازه علاوه بر ابزارآلات باید تکنیک و تخصص نصب حفاظ را داشت همچنین یراق آلات این نوع باید از گرید با کیفیت باشد تا سالیان دراز بدون خوردگی و عدم تغییر رنگ همچنان زیبایی ساختمان را حفظ نماید متریال استفاده شده از 1 الی 15 میل به همراه قوطی و لوله استیل با گرید 304 می باشد .

در پنجره دوجداره حفاظ استیل نصب کنم یا آهنی ؟

سازه های ساخته شده از آهن از مقاومت خوبی برخوردار هستند اما نسبت به استیل عمر کمتری دارند چرا که در مدت زمان در مقابل برخورد نور خورشید زیبایی و رنگ خودر ا از دست می دهند و از طرفی نیز مقاوم در برابر رطوبت نیستند بنابراین امکان زنگ زدگی در آنها زیاد است اینکه کدام یک بهتر است حفاظ استیل پنجره دوجداره یا حفاظ آهنی باید گفت ویژگی های بارز سازه های استیل مانند عدم خوردگی و زنگ زدگی , عدم تغییر رنگ و زیبایی ظاهری و مدت عمر طولانی این متریال نسبت به نوع آهنی موجب شده است که این محصول نسبت به سازه های آهنی برتری داشته باشد .

 نصب فوری حفاظ پنجره دوجداره با بهترین قیمت

تکنواستیل عرضه کننده حفاظ استیل برای تمامی پنجره های دوجداره در واحد های ساختمانی ؛ آپارتمانی , تجاری , بانک ها , صرافی ها و….. با با کیفیت ترین یراق آلات در مناسب ترین قیمت ها می باشد شما می توانید در ابتدا از دیگر مراکز استعلام قیمت نموده و سپس با قیمت های ما مقایسه و سپس اقدام به خرید کنید .

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *