نرده استیل طلایی پایه پیچی

طرح پایه پیچی یکی از جدیدترین طرح های نرده راه پله استیل است . اما تکنو استیل این مدل را برای نمونه  با نرده استیل طلایی مونتاژ کرده است و همانطور که میبینید تنوعی خارق العاده با خود به میان آورده است . نرده استیل راه پله باید متنوع باشد چرا که اتصالات و یراق و لوله های مخصوص نرده استیل این روزها مدام از نظر طرح بندی آپدیت میشوند و مدلهای نرده راه پله را میتوانند منحصر بفرد کنند . همراه تکنو استیل باشید این بار با طرح نرده استیل طلایی پایه پیچی

نمونه کارهای نرده استیل

گالری راه پله استیل

تولید و نصب نرده استیل طلایی

نرده ها از هر متریالی که تهیه شوند به طور کلی به منظور محافظت و ایجاد امنیت در عبور و مرور افراد در راه پله های ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند دو اصل مهم در انتخاب حفاظ و نرده وجود دارد یک کیفیت و طول عمر بالا چرا که در قبال پولی که هزینه می کنیم انتظار داریم تا این سازه مدت ها بدون آسیب و افت کیفیت همچنان کارایی خود را حفظ نماید از دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب نرده ها زیبایی بخشیدن به فضای خانه و ساختمان است و نرده استیل طلایی این دو اصل را داراست .نرده های استیل طلایی ظاهری لوکس و براق و ظریف و مقاوم در برابر فشار و ضربه دارند که تا سال ها بدون تغییر رنگ همچنان کیفیت , زیبایی و کارایی خود را حفظ می نمایند .

  • بیشترین کاربرد نرده استیل طلایی
  • 3 مدل از جدیدترین طرح نرده های استیل طلایی
  • زیباترین ترکیب رنگی نرده های استیل طلایی
  • آیا نرده های استیل طلایی ارزش خرید دارند ؟
  • ارزانترین نرده های استیل طلایی

بیشترین کاربرد نرده استیل طلایی

در هر مکانی که علاوه بر ایجاد و حفظ امینت زیبایی نیز مد نظر باشد از نرده استیل طلایی استفاده می شود از جمله مصارف این حفاظ های زیبا استفاده در راه پله های ساختمان مسکونی و تجاری , راه پله خانه های دوبلکس , حفاظ برای پنجره و درب , نرده های بالکن و تراس , حفاظ برای درب ورود بانک ها و صرافی ها , هندریل استخری , پایانه ها , فرودگاه ها , رستوران ها , نمایشگاه های خرده فروشی و… می باشد .

3 مدل از جدیدترین طرح نرده های استیل طلایی

نرده های استیل طلایی خطی :

یکی از رایج ترین و زیباترین طرح نرده استیل طلایی نرده های خطی است که در انواع سه خط , 4خط و 5 خط ساخته می شونداین نرده های با خطوط ترانزیت سه خط , چهار خط و… هستند مفهوم خطوط ترانزیت لوله هایی بوده که سایز آن از هندریل نازک تر است و به شکل افقی در کنار هم قرار میگیرند .

نرده های استیل طلایی منحنی :

این نوع نرده های استیل در زوایا و شیب متفاوتی طراحی شده و با توجه به فضای خانه و محیط می تواند بیشتر و یا کم باشد نرده های استیل طلایی منحنی یا خم یکی از زیباترین نرده های استیل بوده که در خانه های دوبلکس و چند طبقه بیشترین مصارف را دارند .

نرده های استیل طلایی دو سر گلابی :

نرده های استیل طلایی دو سر گلابی یکی از زیباترین حفاظ های استیل بوده که در راه پله ها نصب می شود این نوع به شکل تمام پایه عمودی در راه پله اجرا می شود شکل پایه ان شبیه به دو عدد قطعه خراطی شده گلابی بوده که معمولا در ساختمان با سبک های عربی یا رومی کاربرد دارد .

زیباترین ترکیب رنگی نرده های استیل طلایی

درست است که استفاده از نرده های استیل طلایی در مدل های مختلف و در رنگ طلایی ظاهری شیک و لاکچری به محیط می بخشد اما استفاده از دیگر رنگ ها در کنار رنگ طلایی این حفاظ زیبایی محیط را چند برابر کرده و به آن ظاهری لوکس می بخشد از جمله این نرده ها با رنگ ترکیبی نرده استیل طلایی مشکی , نرده های استیل طلایی سفید , نرده استیل رنگ ثابت و طلایی است که امروزه بسیار محبوب و پر طرفدار هستند .

محاسن و معایب نرده های استیل طلایی

نرده های استیل طلایی محاسن و معایبی دارند که با در نظر گرفتن آنها می توان نتیجه گرفت که آیا این نرده ها ارزش خرید دارند یا نه ؟ از مزایای استفاده از این حفاظ ها می توان به ظاهری زیبا و لاکچری , مدت عمر بالا ؛ براق بودن و چشم نوازی , استحکام بالا و مدت عمر طولانی و قابل بازیافت بودن به طوری که پس از گذشت چند سال در صورتی که این نرده ها برای شما خسته کننده و تکراری شود می توان ان را به قیمت روز استیل فروخت در این صورت نیز شما ضرر نکرده اید با این حال این حفاظ ها خالی از عیب نیست از معایب حفاظ استیل می توان گفا که استفاده از اتصالات نامناسب موجب کاهش عمر و کیفیت ان می شود ؛ اجرای آن نیاز به افراد متخصص دارد و گرید 201 به هیچ عنوان مناسب محیط بیرونی ودارای رطوبت نیست نکته دیگر قیمت نرده های استیل طلایی است که نسبت به نوع رنگ ثابت خود از قیمت بالاتری برخوردار هستند .

ارزانترین نرده های استیل طلایی

نرده و حفاظ های استیل طلایی در مدل های مختلف و در گرید های متفاوت , 201 , 304 و 316 ساخته شده و با توجه به محیط مورد نظر انتخاب می شوند سری 201 مناسب مکان های خشک و بدور از نور آفتاب , سری 304 مناسب محیط های مرطوب و شرجی و سری 316 از قیمت و کیفیت بلایی برخوردار بوده و در محیط های کلرایدی و اسیدی شیمیایی مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد ارزانترین نرده های استیل طلایی سری 201 است در صورتی که برای راه پله های داخلی ساختمان و منازل دوبلکس به دنبال حفاظ و نرده ای ارازن هستید حفاظ های استیل طلایی سری 201 انتخاب مناسبی است .

طرح های جدید پله استیل ضد زنگ
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط