مقالات مرتبط با فلز

گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب

نرده استیل 3 خط
نرده استیل 3 خط

گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب

همانطور که در مقاله قبلی با عنوان نرده استیل بهتر است یا سنگی اشاره کردیم نرده های استیل از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار هستند همچنین از ویژگی هایی چون سهولت در تمیزی , عدم زنگ زدگی و مقاوم در برابر حرارت بالا بر خوردار هستند اما در معایب آن نیز گفتیم که  سری 201 این محصول گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب نمی باشد و از آن در مکان های خشک و بدور از نور خورشید استفاده می شود زیرا به دلیل کم عنصر کروم دچار زنگ زدگی و فرسایش و تغییر رنگ می شود اما در مکان های خشک مانند فضای داخلی ساختمان تا سال های سال می تواند به عنوان محصولی مناسب مورد استفاده قرار گیرد . . بهترین نرده های استیل  و راه پله استیل های مدرن را از تکنو استیل بخواهید . انواع نرده استیل 201 ، 304 و 316 استنلس استیل  در  رزرومه کاری تکنو استیل ثبت شده است که میتوانید هر کدام از طرح های این گالری را با بهترین قیمت از ما  سفارش دهید . همراه ما باشید

نمونه کارهای راه پله استیل استنلس

بهترین گرید نرده برای هوای مرطوب چیست ؟

عاملی که باعث استحکام و کیفیت سازه های استیل در برابر عامل فرسایش زا مانند برخورد اکسیژن و رطوبت به آن می شود میزان کروم موجود در عناصر فولاد زنگ نزن می باشد بدون شک هر چه میزان کروم بیشتر باشد کیفیت سازه نیز بالاتر می باشد بهترین گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب سری 304 و سری 316 است .

 نرده سری 304 و کاربردهای آن

سری استیل 304 که به 18.8 معروف است دارای 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل می باشد همین امر باعث افزایش سطح کیفی آن و عدم زنگ زدگی و فرسایش در برابر شرایط جوی مانند باران و برف و نور خورشید می شود از نرده هایی با گرید 304 به عنوان هندریل در بیمارستان ها , ساختمان ها , استخر های شنا ,نیمکت های آزمایش گاه ها , نرده های راه پله داخل و خارج از ساختمان نرده تراس و بالکن , نرده کشی خیابان و یا در مناطق مرطوب شمالی استفاده می شود .

نرده استیل 316 و کاربرد های آن

این نوع نیز  گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب می باشد با اینکه به دلیل وجود مولیبدن و افزایش نیکل در آن مقاومت بالاتر از سری استیل 304 را به همراه دارد اما به دلیل قیمت بالا کمتر از نوع استیل 304 مورد استفاده قرار می گیرد از سری استیل 316 در محیط های کلرایدی همچنین در مکان هایی مواد شیمیایی خورنده وجود دارد مانند مناطق ساحلی همچنین در کارهای صنعتی کاربرد دارد .

مقایسه نرده های فلزی , چوبی و استیل

نرده های چوبی نمایی زیبا و چشمگیر داشته همچنین فضایی روستایی و طبیعی به ساختمان می بخشد این نوع رنگ رنگ آمیزی و جلا داده می شوند تا از آن به راحتی بتوان استفاده نمود همچنین در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند اما در برخورد طولانی مدت با رطوبت دچار فرسایش و نفوذ حشرات و موریانه ها به آن می شود از این رو اکثرا مناسب دکوراسیون داخلی خانه می باشد نرده های فلزی نیز با توجه به استحکام بالایی برخوردارند اما انتخابی مناسب برای تهیه نرده در هوای مرطوب نمی باشد در محیط های شرجی مانند خانه های ساخته شده در شمال کشور متریالی مناسب نمی باشد استفاده از این نوع در فضایی خشک کاربردی طولانی دارد نرده های استیل سری 304 و 316 بهترین گرید مناسب نرده برای هوای مرطوب و محیط باز می باشد  .

فروش پایه اسپیگوت استیل

موفق و پیروز باشید

تولیدی تکنو استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *