ساخت و تولید استیل

نرده جوشی پروفیلی

نرده جوشی پروفیلی
نرده جوشی پروفیلی

نرده راه پله با قوطی پروفیل

پروفیل ها مصارف زیادی در صنعت ساختمان سازی و راه سازی دارند اما بیشترین استفاده از آنها در تهیه سازه هایی چون درب و پنجره های آهنی و بعد از آنها در صنعت خودرو , چهار چوب درب های بزرگ آهنی , نرده راه پله و…..می باشد پروفیل های ساخته شده در مقاطع کوچک برای تهیه نرده های فلزی راه پله , نرده کشی دیوارهای کارخانه ها , پیاده رو ها , خیابان ها کاربرد دارند اما مقاطع بزرگتر در ساخت ستون و اسکلت های فلزی در مقاطع مختلف  استفاده می شود نرده راه پله با قوطی پروفیل برای ایجاد امنیت , و زیبایی همچنین داشتن استحکام و مدت عمر بیشتر در راه راه پل ها نصب و اجرا می شود . همراه تکنو استیل باشید با نرده جوشی پروفیلی  برای راه پله ها

  • مشخصات پروفیل
  • کاربرد پروفیل ها
  • ابعاد استاندارد نرده راه پله
  • تولید لوله قوطی پروفیل
  • نصب نرده راه پله با قوطی پروفیل

لیست قیمت نرده 3 خط و 5 خط

مشخصات پروفیل

پروفیل ها به دو دسته پروفیل باز و بسته تقشیم می شوند .

پروفیل باز

پروفیل باز مانند چهارچوب درب فرانسوی , پروفیل 86-9 , پروفیل Z و…..

پروفیل بسته

یکی از پرکاربردترین پروفیل ها  پروفیل بسته می باشد که در مقطع مربع و مستطیل برای ساخت درب و پنجره و دیگر کاربردهای عمومی استفاده شده و به قوطی نیز شناخته می شوند .

کاربرد پروفیل ها

  • بخش عظیمی از استفاده پروفیل ها صرف ساختن درب و پنجره های آهنی می شود این محصول از لحاظ اندازو مشخصات به شکل گروهی از شماره 1 تا 7 دسته بندی می شوند.
  • از پروفیل های مربع و مستطیل با مقاطع کوچک برای ساخت نرده های فلزی در و پنجره , راه پله , نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانه جات , نرده پیاده روها و خیابان ها مورد استفاده قرار میگیرند .
  • از پروفیل های بزرگتر با مقاطع مربع و مستطیل که با عنوان ستونی نیز نامیده می شوند در صنایع ساختمان سازی و ساخت ستون و اسکلت فلزی ساختمان در مقاطع مربع 60 در 60 , میلی متر , 270 در 270 , و یا مقاطع مستطیل 100 در 40 تا 135 در 300 میلیمتر و ضخامت های 2/5 تا 8 میلیمتر استفاده می شود .
  • از دیگر کاربرد پروفیل ها صنایع خودرو سازی , ساخت پایه میز و صندلی , و پروفیل های به صورت Z برای پوشش سقف سوله استفاده می شود .

ابعاد استاندارد نرده راه پله

نرده های فلزی از متریال های مختلفی ساخته می شوند در ساخت نرده راه پله با قوطی پروفیل از پروفیل به عنوان فریم و طرح داخل استفاده میشد ارتفاع نرده قبلا 70 تا 90 سانت بوده اما حال در حالت استاندارد باید بین 80 تا 1 متر و 10 سانتی متر نیز رسیده و فاصله محل کادر نیز 11 سانت بیشتر نسیت ,نرده فلزی بیشتر با پروفیل سبک که دوام و ماندگاری بالایی دارند ساخته می شود نرده راه پله ساده بیشتر از طرح های اشکال هندسی پیروی کرده و به طور معمول برای پله های خروج اضطراری برج ها, راه پله اضطراری و نرده خروجی فوری پله در بیمارستان استفاده می شوند .

 تولید لوله قوطی پروفیل

برای تولید لوله قوطی ابتدا ورق های فولادی سرد و گرم , به صورت رول وارد کارخانه شده و پس از عبور از قسمت های برش به مرحله خط تولید می رسد دو سر کلاف های بریده شده فولادی به کمک غلطک های افقی و عمودی دستگاه فرمینگ در چندین مرحله به هم نزدیک و لبه آنها توسط جوش القایی به یکدیگر جوش و متصل می شود سپس با عبور از چندین غلطک و ترک هدها در ابعاد مورد نظر برش داده می شود در صورت نیاز پس از انجام تست بسته بندی و آماده تحویل می شوند .

نصب نرده راه پله با قوطی پروفیل

در نصب نرده راه پله با قوطی پروفیل بهتر است هر چه سریعتر پس از نصب و اجرای پله صورت گیرد تا از سرخوردن و سقوط افراد به خصوص کودکان جلوگیری شود زیرا ممکن است نبود نرده فلزی عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد برای نصب نرده راه پله حتما از افراد متخصص و نصاب کاربلد کمک گرفته شود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *