مقالات مرتبط با فلز

قیمت شیشه دوجداره

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

کاربرد های شیشه دوجداره

بخش مهمی در دیزاین و زیباسازی خانه ها همچنین ابزاری برای انتشار نور و تهیه هوای منزل پنجره ها هستند که علاوه بر زیباسازی در دنیای مدرن امروزه که پر از بوق ماشین ها و سر و صداها یی که باعث صلب آرامش افراد شده اند استفاده از پنجره ای مناسب با شیشه دوجداره اجازه ورود آلودگی صوتی را به درون آپارتمان و منزل نمی دهد این نوع شیشه ها علاوه بر حذف صداها عایق حرارتی مناسب در تابستان و زمستان می باشد شیشه دوجداره تشکیل شده از دو یا چندلایه شیشه موازی با فاصله چند ملیمتری در کنارهم قرار گرفته اند این فضای خالی با هوای خشک و یا گاز آرگون پر می شوند و اجازه ورود سرما و گرما و سروصدا را نمی دهند در ادامه به کاربردهای شیشه دو جداره می پردازیم . تکنو استیل تولید کننده انواع حفاظ نرده استیل و شیشه ای شما را با کلیاتی از کاربرد ، ویژگیها و قیمت شیشه دوجداره آشنا میکند . همراه ما باشید با :

 • کاربردهای شیشه دوجداره
 • مزایای استفاده از شیشه دوجداره
 • قیمت پنجره های دو جداره
 • تولید شیشه دوجداره
 • شیشه دوجداره دودی
 • تشخیص گاز آرگون در شیشه دوجداره

تولید انواع راه پله استیل و شیشه ای

کاربردهای شیشه دوجداره

کاربردهای شیشه دوجداره در پنجره ها

امروزه استفاده از شیشه های دوجداره به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی و تنظیم دمای محیط در تابستان و زمستان در عایق بندی پنجره ها و درب ها کاربرد دارد .

کاربرد شیشه دوجداره در نمای ساختمان

در زیباسازی نمای بیرونی ساختمان های اداری , تجاری  از شیشه های دو جداره به رنگ دودی برای زیباتر شدن نمای ساختمان استفاده می شود .

کاربرد شیشه دو جداره در فروشگاه ها

علاوه بر استفاده از شیشه دوجداره در نمای ساختمان و درب و پنجره در زیباسازی فروشگاه های بزرگ و سوپرمارکت ها نیز از این شیشه ها به دلیل مقاومت , استحکام و زیبایی استفاده می شود .

کاربرد شیشه دوجداره درراه پله

از این محصول در راه پله ها به عنوان نرده و محافظ مورد استفاده قرار می گیرد .

مزایای استفاده از شیشه دوجداره

 • حفظ گرما در زمستان و جلوگیری از اتلاف انرژی
 • جلوگیری از ورود هوای گرم به منزل در تابستان
 • استحکام و دوام بیشتر نسبت به نوع معمولی
 • نصب و اجرای آسان
 • عایق بندی مناسب سر و صدا از بیرون به منزل
 • ایمن تر از پنجره های قدیمی
 • اجرای آن روی انواع پروفیل
 • داشتن ثبات رنگ در شرایط جوی
 • اجرا بر روی انواع پروفیل

قیمت پنجره های دو جداره

برای تعیین قیمت پنجره های دوجداره عواملی چون ابعاد پنجره , تعداد و نوع بازشوها , دو جهته یا کشویی بودن آنها در تعیین قیمت پنجره های دو جداره دخیل هستند .

تولید شیشه دوجداره

پس از برش شیشه ها با آب سختگیری شده و فریم های بین دوجدار برای قرار گرفتن مابین دو شیشه برش داده می شوند و فضای خالی را با مواد رطوبت گیر پر می کنند به دولبه فریم چسب مخصوص زده و درزگیری می شود شیشه به دستگاه پرس انتقال و گاز آرگون به آن تزریق شده سپس دور شیشه توسط دستگاه با چسب پلی سفید درزبندی می شود .پس از تولید جهت میزان استانداردهای لازم آزمایش می شود .

شیشه دوجداره دودی

اکثر شیشه های دوجداره در نمای ساختمان ها و پنجره ها شیشه دودی یا برنز مایل به قهوه ای هستند یکی از ویژگی های استفاده از این نوع شیشه ها دیده نشدن داخل منزل و ساختمان می باشد ضخامت  شیشه های دودی شامل ضخامت دو شیشه و یک اسپیسر مابین انها می باشد در اکثر پنجره های دو جداره بای دوشیشه با ضخامت 6 میلیمتر یک اسپیسر 8 میلیمتری استفاده می شود . از جمله کاربرد های شیشه  دوجداره دودی وشیشه دوجداره رفلکس که  در نما و پنجره ساختمان , باعث عدم دید منزل در روز می شود .

تشخیص گاز آرگون در شیشه دوجداره

یکی از دلایل مهم وجود گاز آرگون وجود سوپاپ های گاز موجود در شیشه دوجداره در پنجره یوپی وی سی می باشد زیرا میزان قیمت این سوپاپ و جایگزینی آن در شیشه دوجداره از قیمت گاز آرگون بیشتر می باشد وجود گاز آرگون موجود در شیشه باعث می شود که جدار بیرون شیشه سرد و جدار درونی هم دمای محیط منزل باشد

نصب شیشه دوجداره با پایه اسپیگوت

از پایه های شیشه خور در نصب پنل های شیشه ای دوجداره استفاده میشود .  بنابر ضخامت شیشه های در هنگام تهیه و خرید پایه اسپیگوت باید سایز نهایی شیشه را به تامین کننده پایه اسپیگوت گزارش کنید تا متناسب با سایز شیشه نیاز شما را برطرف کند .

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *