ساخت و تولید استیل

حفاظ نرده استیل یا شیشه ای

نرده شیشه ای طلایی
نرده شیشه ای طلایی

مقایسه حفاظ نرده استیل و شیشه ای

طرح های زیادی این روزها برای نرده راه پله ، تراس و بالکن و سایر حفاظ های ساختمان تولید میشود که انتخاب یک طرح مناسب را کمی برای ما سخت تر کرده است . طرح های نرده حفاظ استیل خود کلی تنوع به بار آورده است که انتخاب نوع حفاظ برای مصرف کننده سخت است حال در این بین حفاظ نرده های شیشه ای نیز نسل جدید نرده راه پله ها و حفاظ ها را به وجود آورده که هم رقابت برای تولید کنندگان بیشتر شده و هم در انتخاب نوع حفاظ کار برای پیمانکاران و ساکنین  دشوار شده است . تکنو استیل با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه تولید و نصب انواع حفاظ نرده استیل ، نرده شیشه ای و نرده های ترکیبی استیل و چوب و استیل و شیشه سکوریت در این مقاله تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت . همراه ما باشید با مقایسه حفاظ نرده استیل و شیشه ای

طرح ها راه پله استیل و نرده شیشه ای

نرده استیل بهتر است یا شیشه ای

  • آنچه که ما  از نرده استیل برداشت میکنیم حفاظ نرده ایست با شبکه  لوله ای که از لوله استیل استفاده شده است ، پس بنابرین پنل شیشه ای در خصوص خطر سقوط نسبت به نرده استیل تضمین بهتری دارد ( البته حفاظ نرده استیل شبکه های استانداردی دارد که در اینجا منظور سقوط افراد نیست ، سقوط ابزار و وسایل است  )
  • از نظر زیبایی ظاهری هم نرده استیل و نرده شیشه ای رقابت تنگاتنگی دارند که نمیتوان به سادگی تفاوتی در آنها احساس کرد
  • از نظر تنوع ، حفاظ نرده استیل بسیار متنوع تر از نرده شیشه ای میباشد ( همین متنوع بودن نرده استیل است که همچنان مصرف کنندگان سعی میکنند نرده استیل را ترجیح دهند   )
  • از نظر شستشو هر دو حفاظ ها در برابر رطوبت  و مواد اسیدی و یا هر گونه مواد خورنده مقاومت خوبی دارند  ( که البته نقض هایی در متریال میتواند به حفاظ آسیب بزند . مثلا اگر استیل 201 ، 304 و یا 316 بکار نرفته باشند نرده حفاظ استیل با تیرگی و حتی زنگ زدگی روبرو میشود . همچنین اگر از پنل شیشه ای با کیفیت سکوریت استفاده نگردد مات شدن شیشه ها پس از تماس با مواد شوینده ممکن است دیده شود  )

نتیجه گیری  : اگر تنوع در راه پله یا سایر نرده های ساختمان برای شما اهمیت دارد حفاظ نرده استیل را انتخاب کنید و اگر امنیت بیشتر حفاظ نرده را میخواهید نرده شیشه ای گزینه بهتریست  . اما از آنجایی که در بیشتر نرده های شیشه ای نیز برای تیرک های عمودی از لوله استیل و اتصالات استیل استفاده میشود ما پیشنهاد میکنیم در مرحله اول حفاظ نرده استیل را انتخاب کنید

همه چیز درباره حفاظ نرده استیل
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *