استنلس استیل

پله معلق استیل

پله معلق استیل
پله معلق استیل

پله معلق استیل

یکی از پر استفاده ترین پلکان و راه پله در خانه پله ساختمان دوبلکس است ؛ امروزه پله ها نقش دکوراتیو و تزئینی دارند این سازه نقش اساسی در کاربردی ساختن و زیبایی منزل شما دارد اما به شرط اینکه مدل پله ساختمان دوبلکس خود را به درستی انتخاب کرده باشید ؛ پله ها انواع مختلفی دارند از جمله پله های L شکل , U شکل , اسپیرال یا منحنی ع مارپیچی , دو شاخه و نیز پله معلق فلزی که هر کدام با توجه به سبک ساختمان و متناسب با فضا و نیز بودجه مورد انتخاب و ساخته می شوند . گروه تکنو استیل  اجرا کننده پله استیل معلق و دیگر طرح های پله های استیل ضد زنگ در خدمت شماست . اگر قصد اجرای پله های معلق دارید با ما در ارتباط باشید و از مشاوره ما لذت ببرید . همراه ما باشید

 • انواع پله معلق
 • پله معلق فلزی چیست ؟
 • روش اجرای پله های معلق فلزی
 • 7 مورد از مزایای استفاده از پله های فلزی معلق
 • معایب پله های معلق
 • شاسی پله های معلق
 • عوال مؤثر در تعیین قیمت پله های فلزی معلق

گالری کامل پله استیل

انواع مختلف پله معلق

پله های معلق از لحاظ شکل ظاهری و مواد استفاده شده در آنها انواع مختلفی دارند از جمله ؛ پله های شیشه ای , L شکل و U شکل , چوبی , بتونی و نیز پله معلق فلزی .

پله معلق فلزی چیست ؟

پله ها سازه های بتونی یا فلزی بوده که برای اتصال دادن دو فضا و یا دو طبقه در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند یکی از پر استفاده ترین پله ها , پله معلق فلزی است ؛ برای اجرای این نوع پله این سازه را توسط یک شاسی آهنی به دیوار اتصال می دهند هر پله در این سازه یک عنصر مستقل بوده و هیچ نوع پایه اتصالی به زمین ندارند .

روش اجرای پله های معلق فلزی

پله معلق فلزی یکی از بادوام ترین پله هاست , که علاوه بر مدرنیته بودن زیبایی خاصی به محیط می بخشد از انجا که به نظر می رسد این پله ها در هوا معلق هستند انها را پله های معلق یا شناور نامگذاری کرده اند ؛ بهترین مرحله اجرای آنها هنگام ساخت سازه در مرحله سفت کاری قبل از آغاز نازک کاری ساختمان است برای اجرای آنها باید یک شاسی فلزی در دیوار تعبیه گردد , در ابتدا نقشه برداری انجام می شود در ادامه شاسی فلزی پله معلق با توجه به نقشه های تعیین شده تولید و در محل مورد نظر نصب می شود ؛ به فضایی حدود 20 سانتی متر برای مخفی سازی شاسی فلزی نیاز است ؛ پس از آماده شدن دیواره کف پله ها بر اساس نقشه تولید و در مکان خود نصب می شوند ؛ گاهی ممکن است محل اجرای این پله ها در کنار دیوارهای غیر باربر بوده بنابراین نمی توان از شاسی فولادی در درون دیوار استفاده نمود برای چنین پله هایی آلمان هایی قائم وجود دارد که درون دیوار کارگذاشته می شود این آلمان ها موجب فراهم نمودن کنسول گرفتن کف پله می شود .

تولید و نصب انواع درب استیل

7 مورد از مزایای استفاده از پله های معلق فلزی

 • امکان دسترسی به دیگر طبقات
 • زیبایی و مدرنتیه بودن
 • ایجاد هارمونی مناسب بین دکوراسیون منزل و راه پله
 • قابلیت اجرای ان به شکل منحنی
 • استحکام بالا و تحمل وزن زیاد
 • افزایش فضای مفید خانه
 • بهترین انتخاب برای ساخت ویلاهای لوکس و ارزان

معایب پله های معلق

در کنار مزایای متعدد پله  فلزی معلق باید گفت که اجرای این سازه خالی از عیب نیست چرا که اجرای آن نیاز به صرف هزینه بالایی دارد و هر چقدر طرح پیچیده باید اجرت طراحی نیز بیشتر می شود از طرفی این پله ها بدون حفاظ و نرده بوده و مناسب کودکان و افراد مسن نیست .اما با استفاده از نورپردازی در آنها می توان از این مشکل جلوگیری کرد .

شاسی پله های معلق

شاسی و اسکلت پله های معلق فلزی از فلز آهن یا استنلس استیل است اتصالات و می توانند و پیچ و مهره های قابل مشاهده از فولاد زنگ نزن یا درپوش های پوششی چوبی باشند که پیچ را پنهان کنند .

عوامل مؤثر در تعیین قیمت پله های فلزی معلق

ما قادر هستیم که عنصر نگهدارنده شناور پیش ساخته آهنی تولید نماییم که به عنوان تکیه گاه اصلی کف پله ها و نرده ها عمل نمایند و آنها را در دیواره نگهدارنده پنهان کنیم ، در تعیین قیمت پله های فلزی عوامل مؤثری از جمله کیفیت متریال به کاررفته , طرح راه پله , تعداد کف پله , ابعاد راه پله و اجرت اجرای این سازه بستگی دارد .قیمت تمام شیشه ای از نوع چوبی یا بتونی ارزان تر است .

طرح های جدید نرده استیل
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *