استنلس استیل

کاربردهای لوله استیل

میز آرایش استیل
میز آرایش استیل

کاربرد لوله استیل

استنلس استیل از متریال هایی مانند , آهن , کربن , کروم , نیکل و….تشکیل شده است اما این فولاد ضد زنگ نیز بر ویژگی ها و زیاد و کم نمودن برخی عناصر در آنها کاربردهای مختلفی دارند استنلس استیل دارای ویژگی هایی مانند عدم تغیی رنگ و شکل , مقاومت بالا در برابر خوردگی , قابل بازیافت بودن , مقاومت عالی در دمای بالا و پایین , مقاومت در برابر آب و هوای مرطوب می باشد نوعی از قطعات که از فولادهای ضد زنگ با گرید های مختلف استیل تهیه می شوند لوله استیل می باشد . به دلیل ویژگی هایی که ذکر شد این لوله ها در صنایع مختلف کاربرد بسیار وسیعی دارند در ادامه به کاربرد لوله استیل و پر استفاده ترین گرید در این محصول اشاره می نماییم . تکنو استیل در راستای تولید و نصب نرده راه پله استیل و سازه های استیل شما عزیزان را با اطلاعات مفیدی از کاربردهای لوله استیل  آشنا میکند . همراه ما باشید با  :

  • پرفروش ترین لوله استیل
  • چند نوع لوله استیل داریم ؟
  • کاربرد لوله استیل چیست ؟
  • خرید لوله استیل با مناسبترین قیمت

نمونه کارهای راه پله استیل نصب شده

پر فروش ترین لوله استیل

لوله استیل سری 201

یکی از پر استفاده ترین لوله های استیل سری 201 این محصول می باشد کروم استفاده شده در این نوع حدودا 5 درصد می باشد بنابراین در برابر پوسیدگی و خوردگی به خصوص در مناطق مرطوب و برخورد با عوامل خورنده نمی توانند از خود مقاومت بالایی نشان دهند کاربرد لوله استیل سری 201 اکثرا در دکوراسیون داخلی مانند نرده راه پله ساختمان , لوله استیل تزئینی و….کاربرد دارند .

لوله استیل سری 304

این نوع نسبت به سری لوله با گرید 201 از مقاومت بالاتری برخوردار است زیرا دارای 8 تا 10 درصد نیکل و 16 تا 18 درصد کروم می باشد از آنجا که هر چه میزان کروم بیشتر باشد استیل نیزخاصیت ضد خوردگی بیشتری پیدا می کند کاربرد لوله استیل سری 304 در محیط های خارجی برای ساخت حفاظ و نرده های راه پله , حفاظ بالکن , حفاظ بانکها و صرافی ها , هندریل های استخری و بیمارستانی و موارد اینچنینی کاربرد دارند .

لوله استیل سری 316

در این میان لوله استیل با گرید 316 از کیفیت و استحکام بالاتری نسبه به دو نوع قبلی برخوردار است آنچه باعث تمایز سری 316 با سری 304 شده است وجود 2 درصد مولیبدن می باشد که باعث خاصیت ضد خوردگی و سایش درآن شده است این نوع مورد استفاده در محیط های مرطوب و مناطق کلرایدی که در آن محیط عومل خورنده اسیدی نیز وجود دارد می باشد مانند هندریل های استخری , نیمکت های آزمایشگاهی , تولید دارو و مواد غذایی , تصفیه خانه ها و…از جمله این موارد هستند .

چند نوع لوله استیل داریم ؟

لوله استیل بدون درز

این نوع لوله استیل از استیل با گرید 300 تهیه شده است و لوله های استیل 304 , 316 , 310 , 321 و لوله های دابلکس نیز در در گروه لوله های استیل بدون درز می باشد .

لوله استیل درزدار

این نوع از استیل با گرید 300 تولید شده است و لوله های 304 , 316 و دابلکس از لوله استیل درزدار می باشد .این نوع در شاخه های 6 متری و ضخامت آنها نیز در اندازه های 2/1 الی 30 اینچ تهیه می شوند .

لوله استیل دکوراتیو

این نوع لوله ها در رنگ های ثابت طلایی و نقره ای استفاده می شود آلیاژ به کاررفته در دو نوع 201 و 304 بوده و در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد .

لوله استیل نسوز

در لوله استیل نسوز علاوه بر کروم و نیکل از مولیبدن نیز استفاده شده است کاربرد لوله استیل نسوز با توجه به اسمش مورد استفاده در محیط هایی با دمای بالا با توجه به گرید در دمای 960 یا 1000 درجه سانتی گراد استفاده نمود و پر استفاده ترین آن نوع 310 و 321 می باشد .

دسته بندی کاربرد لوله استیل

  • استفاده دکوراسیون ( نرده راه پله , حفاظ بالکن , حفاظ پنجره
  • استفاده در صنایع نفت و گاز
  • سیستم آبرسانی انتقال آب دریا
  • مورد استفاده در سیستم تصفیه خانه آب و فاضلاب
  • استفاده در کارخانجات تولید دارو , صنایع غذایی و….

خرید لوله استیل با مناسبترین قیمت

مجموعه تکنواستیل عرضه کننده انواع لوله استیل در قطر های مختلف  و سایزهای 1/4 تا 50 اینچ و گرید های 201 , 304 و گرید 316 می باشد که کاربرد لوله استیل و انتخاب هریک از گریدها بستگی به مصارف شما عزیزان دارد قیمت های ما رقابتی است ارزانترین لوله استیل مربوط به سری 201 و گرانترین آن به لوله استیل با گرید 316 اختصاص داده می شود برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

با حفاظ های استیل آشنا شوید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *