مقالات مرتبط با فلز

تفاوت نرده استیل 3 خط و 5 خط

تفاوت نرده 3 خط و 5 خط
تفاوت نرده 3 خط و 5 خط

تفاوت نرده استیل  3خط و 5 خط

استفاده از نرده در راه پله ها برای ایجاد امنیت و جلوگیری از سقوط افراد به پایین مورد استفاده قرار میگیرد بهترین متریال برای اجرای نرده ها استفاده از آلیاژ استیل می باشدزیرا این آلیاژ به دلیل کیفیت بالا , میزان عمر بیشتر ومقاوم در برابر حرارت و رطوبت  باعث شده است تا افراد زیادی بهترین متریال را برای تهیه تهیه نرده و حفاظ که همان آلیاژ استیل است را انتخاب کنند گونه ای از این نرده ها نوع 2 خط , 3 خط , 5 خط و…می باشد که تنها تفاوت آنها میزان خط های افقی استفاده شده است در انها می باشد در این مقاله به تفاوت نرده 3 خط و 5 خط می پردازیم . تکنو استیل تولید کننده انواع نرده استیل راه پله با بهترین های نرده 3 خط و 5 خط در خدمت شماست . همراه ما باشید با تفاوت های نرده 3 خط و 5 خط راه پله  و بررسی مواردی همچون :

  • انواع نرده استیل
  • تفاوت نرده استیل 3 خط و 5 خط
  • نرده استیل 3 خط
  • نرده استیل طلایی
  • تفاوت نرده استیل و نرده آلومینیوم
  • قیمت نرده استیل

قیمت نرده 3 خط و 5 خط راه پله

انواع نرده استیل

نرده های استیل در طرح های مختلف دوسر گلابی , ترکیبی شیشه و استیل , چوب استیل , خط دار , مدرن و…..ساخته می شوند اما مسئله ای که این نرده ها را متمایز از یکدیگر می کند نوع آلیاژ به کاررفته در آن می باشد نرده استیل 201 (4/5 نیکل )در برابر برخورد طولانی مدت با رطوبت و یا نورخورشید کیفیت خود را از دست داده و مناسب محیط های خشک می باشد نرده استیل 301 (8 در صد نیکل )از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است این نوع کیفیت خود را در محیط های مرطوب و نور خورشید حفظ کرده واز مدت عمر طولانی تری برخوردار است .با این حساب تفاوت نرده استیل 201 و 304 میزان آلیاژ استفاده شده در آنها می باشد .

تفاوت نرده استیل 3خط و 5 خط

نرده های با خطوط ترانزیت 3 خط , 4 خط و….هستند مفهوم خطوط ترانزیت لوله هایی است که سایز آن از هندریل نرده نازک تر بوده و به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر چه ارتفاع نرده بیشتر باشد از خط های بیشتری نیز استفاده شده و به زیبایی و استحکام کار نیز افزوده تفاوت نرده استیل 3 خط و 5 خط در میزان خطوط ترانزیت استفاده شده است .

نرده استیل 3 خط

نرده استیل 3 ترانزیت ,به جزء دستک و هنریل آن که ار لوله 51 تولید شده است متشکل از سه لوله افقی به قطر 16 میلیمتر می باشد و بر روی پایه هایی با قطر 38 میل نصب می شوند این نوع از پرفروش ترین , مقرون به صرفه ترین نرده های استیل می باشد مواد اولیه نرده های استیل تنها درصد کمی از استحکام و کیفیت آن را تشکیل می دهد درصد زیادی در کیفیت این محصول بستگی به مهارت اجرای نصاب می باشد .

نرده استیل طلایی

یکی از پر استفاده ترین نرده ها در دکوراتیو نرده استیل با لوله های طلایی رنگ است که در آلیاز های 201 , 304 , 316 و 420  تهیه می شوند و مورد استفاده در دکوراسیون داخلی و یا خارجی منزل می باشد .

تفاوت نرده استیل و نرده آلومینیوم

نرده آلومینیوم برای محیط های بیرونی و نرده استیل اکثرا در محیط های داخلی کاربرد دارد زنگ زدگی نرده استیل در محیط با رطوبت بالا یک امر عادی است اما نرده آلومینیومی در برخورد رطوبت زنگ نمی زنند و تنوع طرح و رنگ در حفاظ آلومینیومی بیشتر از نوع استیل می باشد .

قیمت نرده استیل

قیمت حفاظ استیل با توجه به اندازه لوله و یا پروفیل مصرف شده , جنس گرید ها , هزینه حمل و نقل و متراژ نرده ها تاثیرگذار است . نرده 5خط از قیمت بالاتری نسبت به 3 خط برخوردار است و می توان گفت  تفاوت نرده استیل 3 خط و نرده  5 خط نیز در میزان قیمت آن می باشد , در مجموعه تکنو استیل تولید انواع نرده های استیل با خطوط ترانزیت در آلیاز های 201 , 304 , 316 طراحی , تولید و توسط نصاب های مجرب اجرا می گردد .

موفق و پیروز باشید

گروه تولیدی تکنو استیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *