مقالات مرتبط با فلز

نرده فلزی محوطه

نرده استیل پشت بام
نرده استیل پشت بام

نرده فلزی محوطه

نرده ها به عنوان حفاظت و ایجاد ایمنی ساختمان از نظر عدم دسترسی افراد بیگانه و ورود غیر مجاز به ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند متریال به کاررفته در ساخت نرده ها اغلبا از چوب , سنگ , استیل , فلز می باشد انتخاب هر یک نیز بسته به نمای ساختمان , سلیقه مالک و کارفرما همچنین بودجه ای است که برای ساخت و اجرای نرده در نظر گرفته شده است دارد محل نصب نرده ها می تواند بالکن , تراس , پنجره , درب آپارتمان , راه پله های ساختمان , پشت بام , محوطه باشد نرده فلزی محوطه می تواند از ورود افراد بیگانه به ساختان جلوگیری و امنیت را در این محیط بالا ببرد . تکنو استیل تولید کننده حفاظ نرده های استیل با جدیدترین طرح های نرده استیل در خدمت شماست . جهت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما بمانید با :

  • چرا از نرده فلزی در محوطه استفاده کنیم ؟
  • نرده فلزی محوطه چه مدل هایی دارد ؟
  • نرده های فلزی محوطه چه قیمت هستند ؟

جدیدترین طرح های نرده استیل

چرا از نرده فلزی در محوطه استفاده کنیم ؟

حفاظت از ساختمان امری ضروری بوده و استفاده از نرده  روی دیوار و محوطه باعث می شود تا با خیال راحت به مسافرت رفته و منزل را ترک کنیم اما چرا در بین متریال ها از نرده فلزی استفاده کنیم ؟ می توان گفت نرده فلزی محوطه دارای ویژگی هایی چون قیمت مناسب نسبت به متریال استیل , کیفیت بالاتر از چوب وبه دلیل انعطاف پذیری بالا در نتیجه میتوان طرح های بسیار زیبا و پیچیده  از این متریال به وجود آورد استحکام و طرح های به کاررفته چون نیزه ای و شاخ گوزنی , آبشاری و بوته ای ورود مهاجم به منزل را به صفر می رساند همچنین به دلیل پوشش رنگی الکترواستاتیک تا سالها در برابر جوی کییفیت خود را حفظ نموده تغییر رنگ نداده و فرسوده نمی شوند و با رنگ آمیزی مختلف در آن می توان آن را با  با نمای ساختمان هماهنگ نمود .

نرده فلزی محوطه چه مدل هایی دارد ؟

نرده فلزی ساده

از نرده های فلزی نوع ساده آن بوده که از قدیمیترین نرده ها با طرح عمودی حفاظ ها محسوب می شود  که بسیار پر استفاده نیز می باشد این نوع در مدل های یک طرفه , دو طرفه و سه طرفه تولید می شوند .

خرید نرده حفاظ استیل پنجره

نرده فلزی سرنیزه ای

یکی دیگراز پر مصرف ترین نرده فلزی محوطه حفاظ سرنیزه ای بوده که از میله های عمودی به وجود آمده است این محصولات با توجه به متراژ دیوار در ابعاد مختلف و در ارتفاع های متغیر 1 متر  , 1 مترو 20 و 1 مترو نیم طراحی شده که مطابق با سفارش شما تولید می شود .

نرده فلزی شاخ گوزنی

نوعی دیگر از نرده های فلزی با امنیت بالا برای محوطه و روی دیوار نرده های فلزی با مدل شاخ گوزنی است این نوع به دلیل تراکم بالا نسبت به دیگر نرده ها امنیت بیشتری را فراهم نموده  و قیمت بالاتری دارند در تعیین قیمت این نوع تعداد شاخه ها و میزان تراکم , عرض و میزان ارتفاع آنها بستگی دارد .

نرده فلزی بوته ای

نوع بوته ای این حفاظ ها به شکل بوته خارهای نامنظم و قطعات نوک تیز و برنده طراحی شده است که امکان عبور از آنها غیر ممکن می شود حفاظ مدل بوته ای تهیه شده از فلز مرغوب بوده همین امر باعث بالابردن کیفیت و استحکام آن شده است و به دلیل رنگ آمیزی متنوع ان می توان مطابق با رنگ و نمای ساختمان سفارش داد .

نرده های فلزی محوطه چه قیمت هستند ؟

قیمت نرده محوطه و حفاظ روی دیوار حیاط به مدل های مختلف , میزان متراژ مورد استفاده برای نرده , ارتفاع و میزان تراکم حفاظ بستگی دارد قیمت های نرده های فلزی در کنار امنیتی که ایجاد کرده و طول عمر و استحکام بالایی که دارند بسیار مقرون به صرفه می باشد این مجموعه مفتخر است که انواع نرده های فلزی روی دیوار و نرده فلزی محوطه را با متریال مرغوب و با کیفیت در انواع طرح های آبشاری , سرنیزه ای , بوته ای , لیلیوم , شاخ گوزنی , حفاظ های ساده و…تولیدو عرضه می نماید  برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

قیمت حفاظ بانکی استیل
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *